Rüyada “Rüyada Kantin Görmek” Görmek

Rüyada Kantin Görmek

Rüyada Kantin görmek, hayırlara vesile eder. Rüyada kantin gören kişinin, kalabalık ortamlara gireceğine, çevresinin genişleyeceğine, hayatının hareketleneceğine delalet eder. Rüyasında kantin gören kişi, yeteneklerini kullanarak iş hayatında istediği başarıyı yakalayacaktır. Rüyada kantinden çikolata almak, rüya sahibinin, yalnızlığı sevmediğine, yalnız kalkmaktan korktuğuna işaret eder. Rüyada kantinde yemek yemek, bu rüya, gerçek anlamda da alışveriş etmek ve keyifli zamanlar geçirmek anlamına da gelir.

Rüyada Kantin Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kantin görmek, Kirmani(r.a)’ya göre bu rüya aileye yeni üyeler katılacağına, akrabalarla sık görüşmeye, arkadaş ortamında zaman geçirmeye tabir edilir. Rüyada kantinci ile kavga etmek, İş hayatında yeni kişilerle birlikte iş yapmaya, iş ortamının hareketlenmesine, yeni iş görüşmelerine ve aynı zamanda farklı iş kollarında çalışmalar yapmaya yorumlanır. Rüyada kantinde sıra beklemek, biploma almak, mezun olmak anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kantin Almak

Rüyada kantin almak, yeni bir mal ya da mülk sahibi olmak ile tabir edilir. Diğer bir yorum ile bu rüya, kişinin yapmak istediği, planladığı işlere delalet eder. Özel hayatta sevilen kişiyle ortak alınacak bir karara ya da yapılacak bir eyleme de yorumlanır.

Rüyada Kantin Açmak

Rüyada kantin açmak, kendi işini kurmak, iş yeri açmak, yeni bir iş kolunda faaliyet göstermek ve iş sahibi olmak ile tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya, kişinin alın teri ile çabalayarak para kazanacağına, kazançta yükselişe ve ekonomik anlamda rahatlama yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Kantin İşletmek

Rüyada kantin işletmek, kişinin iş hayatı ile ilgili bazı fikirleri olduğuna, bu fikirleri gerçekleştirmek için en kısa zamanda harekete geçeceğine delalet eder. Bazı yorumculara göre bu rüya, rüya sahibinin, becerilerine ve yeteneklerine işaret eder.

Rüyada Kantine Gitmek

Rüyada kantine gitmek, sosyal çevrede bazı değişimler yaşanacağına, yeni arkadaşlar edinmeye delalet eder. Kirmani (ra) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi, ticarette destek görür. Diğer bir yorumu ile bu rüya, yakın çevreden bir insanın özel bir gününe katılmak anlamına da gelir.

Rüyada Kantinden Alışveriş Yapmak

Rüyada kantinden alışveriş yapmak, ekonomik anlamda yaşanan sıkıntıların biteceğine, rahat para harcamaya ve para elde etmeye tabir edilir. Dini anlamı; hayatın hareketlenmesi ve farklı olaylar yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Askeri Kantin Görmek

Rüyada askeri kantin görmek, resmi işlerle ilgili durumlara işaret eder. Resmi evraklarda, davalarda olumlu durumlara ya da beklenen sonuçları almaya tabir edilir. Diğer bir anlamı ile bu rüya, kişinin, isteklerine daha kolay ulaşacağı bir döneme yorumlanır.

Rüyada Üniversite Kantini Görmek

Rüyada üniversite kantini görmek, eğitim hayatına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, okul hayatında başarı sağlayacağı, eğitim hayatında hedeflediği noktaya ulaşacağı anlamına gelir. Ticaretle uğraşan kişiler için ise ticarette ilerleme sağlamaya tabir edilir.

Rüyada Kantinde Yemek Yemek

Rüyada kantinde yemek yemek, kişinin elde edeceği nasip ve kısmet ile tabir edilir. Hiç umulmadık zamanda kişinin karşısına çıkacak şanslara yorumlanır. Bu rüyanın diğer bir anlamı ise aile içinde yaşanacak refah günlere delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani