Rüyada “Rüyada Kanguru Görmek” Görmek

Rüyada Kanguru Görmek

Rüyada Kanguru görmek, mutluluk, zafer, başarı anlamlarına gelir. Rüyada Kanguru sevmek, rüya sahibinin, cana yakın, iyimser, sıcakkanlı ve anlayışlı bir insan olduğuna delalet eder. Kirmani ( ra ) demiştir ki; rüyada kanguru sürüsü görmek, hızla yaşanacak güzel olaylara tabir eder. Rüyada kanguru ve yavrusunu görmek, ticaret ve kariyer hayatında işlerin yoluna gireceğine var olan pürüzlerin ortadan kalkacağına ve deyim yerinde ise rahat bir nefes almaya delalet eder.

Rüyada Kanguru Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kanguru görmek, rüya sahibinin çevresinde kötü niyetli ve kıskanç insanlar olduğuna, kişinin bu kimseleri farkına varacağına ve onların vereceği zararlardan kurtulacağına delalet eder. Rüyada Kanguru eti yemek, düşmanlarına karşı galibiyet kazanmak manası da taşır. Rüyada kanguru kovalaması, yapılan her işten olumlu sonuçlar almak, zorlu işleri tamamlamak ve başarı elde etmek anlamına gelir. İmam Nablusi ( ra ) demiştir ki; bu rüya, korkulardan, endişelerden kurtulmaya ve ferahlamaya yorumlanır.

Rüyada Kanguru Sevmek

Rüyada kanguru sevmek, istenilene, arzu edilene ve hedeflere ulaşmaya tabir edilir. Diğer bir yorumu ile bu rüya, özel hayatta sevilmeye, değer görmeye ve birliktelikte mutluluk yaşamaya delalet eder. Yeni bir fırsat elde etmeye ve bu fırsatı değerlendirmeye işaret eder.

Rüyada Kanguru Öldürmek

Rüyada kanguru öldürmek, rüya sahibinin, hayatında engel teşkil eden durum ve olaylar olduğuna, kişinin bunları ortadan kaldıracağına işaret eder. İslami açıdan bu rüya, kişinin maneviyatını yükseleceği anlamına gelir.

Rüyada Kanguru Beslemek

Rüyada kanguru beslemek, İslami tabiri ile aile, iş ya da yakın çevreden bazı insanlara yardım etmeye, destek olmaya yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, sevdiği, değer verdiği bir insan ile iletişim kuracağına, onun dertlerini dinleyeceğine ve teselli vereceğine de delalet eder.

Rüyada Kanguru Saldırması

Rüyada kanguru saldırması, aile ya da sosyal çevreden bazı kişilerle tartışma yaşamaya, fikir çatışmalarına, anlaşmazlıklara delalet eder. Bazı yorumculara göre tam tersi yorumlanır. Kişinin çevresi tarafından çok sevileceğine, saygı ve taktir göreceğine tabir edilir.

Rüyada Kanguru Isırması

Rüyada kanguru ısırması, can sıkıcı bir takım sözler duymaya ya da davranışlar görmeye tabir edilir. Aile, iş ya da sosyal yaşantıda bir kimse ile sorunlar yaşanacağına, keyfin kaçacağına delalet eder.

Rüyada Kanguru Yavrusu Görmek

Rüyada kanguru yavrusu görmek, kişinin yakın çevresindeki kişilerle bir takım sorunlar yaşayacağına, iletişimde problemler olacağına bu problemlerin kolay ve hızlı bir şekilde atlatılacağına tabir edilir.

Rüyada Zıplayan Kanguru Görmek

Rüyada zıplayan kanguru görmek, kişinin azimli biri olduğuna, yaptığı işlerde vazgeçmeden, yılmadan çalıştığına, bu çalışmalarının olumlu sonuçlanacağına delalet eder. Diğer bir yorumu ile bu rüya, kişinin özgür bir kişiliği olduğuna, başına buyruk yaşadığına ve asi kişiliğine tabir edilir.

Rüyada Siyah Kanguru Görmek

Rüyada siyah kanguru görmek, yakın zamanda aile, iş ve özel hayatta yaşanacak bazı değişikliklere tabir edilir. Rüya sahibinin, mesleki anlamda istediği noktaya gelebilmek için çok çalışacağına yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani