Rüyada “Rüyada Kanepe Görmek” Görmek

Rüyada Kanepe Görmek

Rüyada Kanepe görmek, başarı, mutluluk ve kazanç anlamına gelir. Rüyada kanepe örtüsü görmek, rüya sahibinin, geleceğinin güzel olacağına yorumlanır. Rüyada kanepe yıkamak, gelecek için bugün yapılan yatırım ve işler gelecekte kişiye fayda sağlayacaktır. Rüyada kanepe hediye almak, alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde güzel dönemler yaşanacağına işaret eder. İslami anlamı ile rüyada kanepe görmek, mesleki, kariyer ve iş hayatına tabir edilir. Bir diğer yorumu ile bu rüya, iş değişikliği olarak da tabir edilir.

Rüyada Kanepe Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kanepe görmek, Kirmani(r.a)’ya göre rüya sahibinin, para kazanma potansiyelinin yükseleceğine ve istediği mevkiye ulaşacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada kanepe görmek, rüya sahibinin hayatındaki rahatlığa ve refaha da yorumlanır.

Rüyada Eskimiş Kanepe Görmek

Rüyada eskimiş kanepe görmek, bir takım sıkıcı, huzursuz edici olaylara delalet eder. Rüya sahibinin, aile, iş ya da sosyal çevresinde yaşanabilecek tatsız olaylara yorumlanır. Kirmani ( ra ) demiştir ki; tekrarlayan bir duruma işaret eder. Kişinin önceden yaşamış olduğu bir durumu tekrar yaşayabilir. İslami anlamı ise tam tersine, yeniliklere ve güzel olaylara vesile eden bir rüya olduğuna yorumlanmıştır.

Rüyada Kanepe Yıkamak

Rüyada kanepe yıkamak, İmam Nablusi ( ra ) buyurmuştur ki; rüyayı gören kişinin, rahat bir yaşam süreceğine, geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına, mutlu olacağı bir işi olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine tabir edilir.

Rüyada Eve Kanepe Almak

Rüyada eve kanepe almak, İslami anlamı, kişinin hayatında rahatlama ve ferahlama yaşanacaktır. Bazı yorumculara göre bu rüya, aile ya da iş hayatında yaşanacak olumlu ve güzel yeniliklere tabir edilir.

Rüyada Kanepeye Uzanmak

Rüyada kanepeye uzanmak, ‘’ Cafer-i Sadık ‘’ demiştir ki; dert ve sıkıntı dolu bir dönemin biteceği ve huzurlu günlerin yaşanacağına işaret eden bir rüyadır. Bir diğer yorumu ile psikolojik anlamda yaşanan problemlerin son bulacağına delalet eder.

Rüyada Büyük Kanepe Görmek

Rüyada büyük kanepe görmek, genel olarak iş hayatı ile yorumlanır. İş hayatında bazı gelişmeler olacağına ve maddi açıdan düzelmeler yaşanacağına işaret eder. Meslek ve kariyer hayatında hayal edilen noktaya gelineceğine tabir edilir.

Rüyada Kanepe Örtüsü Görmek

Rüyada kanepe örtüsü görmek, Kirmani ( ra ) demiştir ki; bazı sorunların bitmesine, soruna neden olan kişi ve durumlardan kurtulmaya delalet eder. Aile, iş ya da sosyal yaşantıda küs olunan ya da tartışma yaşanan kişilerle olayların tatlıya bağlanacağına yorumlanır.

Rüyada Yırtık Kanepe Görmek

Rüyada yırtık kanepe görmek, dini anlamı ile kişinin yarar ve menfaatine olacak gelişmelere delalet eder. Bazı yorumculara göre bu rüya, ilişkilerde yaşanacak bir takım tatsız olaylara, tartışma ve anlaşmazlıklara yorumlanır.

Rüyada Kanepede Oturmak

Rüyada kanepede oturmak, kişinin hayatındaki engelleri tek tek aşacağına ve bu sayede hayatının düzene gireceğine tabir edilir. Geçim sıkıntısının sona ereceğine, varsa borçların kısa zamanda ödeneceğine işaret eder.

Rüyada Kanepeden Düşmek

Rüyada kanepeden düşmek, aile hayatında yaşanacak bazı tatsız olaylara işaret eder. Bir diğer yorumu ile maddi anlamda kayıp anlamına gelir. Rüyanın detaylarına göre de yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani