Rüyada “Rüyada Kandırmak” Görmek

Rüyada Kandırmak

Rüyada Kandırmak, kişinin suçsuz yere yargılanmasına, iftiraya maruz kalmasına yorumlanır. Rüyada düşmanını kandırmak ise, yaşadığı bütün olumsuzluklara rağmen güçlü durup tüm suçlamalardan aklanacağına işaret eder. Rüyada sevgiliyi kandırmak, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: rüyayı gören kişinin mesnetsiz bir şekilde birine saldırmasına, kendisini bir anda şiddetli geçecek bir kavganın içerisinde bulunmasına işaret eder. Rüyada şeytanı kandırmak, babanın onayını kazanmasına, çocukları sevindirmeye, şirk kuyusundan uzaklaşmasına işaret eder.

Rüyada Kandırmak İslami Anlamı

Rüyada Kandırmak, gönül ilişkisi olan kimseler için aynı zamanda nişanın bozulmasına ve yüzüğün atılmasına işaret eder. Rüyada kandırdığı düşman ile birlikte savaşı kazandığını gören kişi ya yeni bir işe girer ya da terfi alır. Bunun sonucunda ekonomik durumunu düzeltir. Rüyada eşini kandırmaya çalmak, etrafındaki insanlara kötülükler yapar ve hane içinde huzursuzluklar baş gösterir. Kandırıldığını anladıktan sonra heyecanlandığını ya da sinirlendiğini gören kişinin psikolojik bir rahatsızlığı ortaya çıkar.

Rüyada Eşini Kandırmak

Rüyada eşini kandırmak bir kara kedinin varlığına, mutlu mesut gitmekte olan bir evliliğin bozulması için dış çevrede planlar yapıldığına işaret eder. Rüyada eşini kandırıp ağlatan kişi gerçek hayatında eşi ile barışır.

Rüyada Birini Kandırmak

Rüyada birini kandırmak alaycı ve şükretmez bir karaktere sahip olmayı, dünya nimetlerine ve zevklerine fazla dalmayı işaret eder. Hiç tanımadığı birini kahkahalar atarak kandırdığını gören kişi sevap yollarından uzaklaşarak günah dolu bir geleceğe adım atar.

Rüyada Sevgiliyi Kandırmak

Rüyada sevgiliyi kandırmak eş ile yaşanacak tartışmalara, uyuşmazlıklar ile birlikte boşanmaya kadar varacak zorlu bir sürece girileceğine, annenin ya da babanın onay vermediği bir evlilik için çalışmalar yürütüleceğine işarettir.

Rüyada Düşmanı Kandırmak

Rüyada düşmanı kandırmak savaş ve mücadele zamanı destek alarak küçük birlikler oluşturmayı, gerçek hayatında çok değerli bir ürünü ve maddeyi korumak için can vermeyi bile göze almayı işaret eder.

Rüyada Hırsızı Kandırmak

Rüyada hırsızı kandırmak kendisine blöf yapılan tuzakları görmek ve düşmanın tuzaklarına kanmamak demektir. Rüyada eve giren hırsızı türlü söz oyunları ile birlikte kandırıp yakalatan kişi evini ve ailesini tüm kötü niyetli kişilere karşı korumasını bilir.

Rüyada Kandırmaya Çalışmak

Rüyada kandırmaya çalışmak kişinin boş uğraşlar ve eylemler ile birlikte zamanını boşa harcamasına delalettir. Rüyasında bir çocuğu ya da cüceyi çikolata ve de şeker gibi ölçekler ile kandırmaya çalıştığını gören kişi rahmani olandan uzaklaşıp şeytani olana meyil tutar.

Rüyada Kandırıldığını Anlamak

Rüyada kandırıldığını anlamak çözüm içeren sorunlar karşısında dik durmaya, gururlu tavırlar ile hem dostları hem de düşmanları bezdirmeyi, güçsüz ve yalnız hissederek münzevi bir hayat içerisinde soluk alıp vermeyi işaret eder.

Rüyada Yalan Söylemek

Rüyada yalan söylemek hayır ile işaretlenen tabirlere sahip değildir. Söylediği yalan sonucu birinin ya da birilerinin ağladığını gören kişi gerçek hayatında da hiç gereği yokken birinin kalbini kırarak düşman kazanmış olur. Yalan söyledikten sonra pişman olduğunu gören kişi gerçek hayatında farklı kişiler ile tanışır ve onların izinden gider.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani