Rüyada “Rüyada Kandil Görmek” Görmek

Rüyada Kandil Görmek

Rüyada Kandil görmek, bu rüyayı gören kişinin hayatında büyük değişimler yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibi kimsenin rüyada kandil görmesi, kişi yakın zamanda maddi ve manevi olmak üzere sıkıntılarından kurtulur. Rüyada kandil simidi yemek, yaşanılacak olan güzel günleri ifade eden bu rüya hayırlara vesile olan güzel bir rüyadır.

Rüyada Kandil Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kandil görmek, dini açıdan değerlendirmek gerekirse kişinin çok mutlu olması ve hayırlı gelişmeler yaşanacağı anlamına gelmektedir. Rüyada kandil kutlamak, maddi zorlukları geride bırakır ve aradığı huzuru yakın zamanda yakalar. Rüyada kandil görmek bilgi sahibi iş, mal varlığı, aile huzuru şeklinde rivayet edilmiştir. Kirmani(r.a)’ya göre rüya sahibi rüyasında kandil görürse hayatında işleri yoluna girer, sıkıntılardan kurtulur.

Rüyada Kandilleşmek

Rüyasında kandilleşmek çok hayırlı ve temiz rüyalar arsında yer alır. Rüya sahibi kimse kısa zaman içerisinde borçlarından kurtulacağı anlamına gelir. Huzurun ve bereketin aile ortamında fazlaca olmasına rivayet edilir. Güzel günlerin yakında olduğuna işaret verir. Dargınlar barışır, küskünlükler ortadan kalkar huzur ortamı daha fazla hissedilir.

Rüyada Kandil Simidi Görmek

Rüyada kandil simidi gören kimse girdiği sınavlardan başarılı sonuçlar elde eder, iş hayatında terfi alır. Ev sahibi olmak isteyenler kısa sürede bu istediğine kavuşur. Yardıma muhtaç bir kimseye yapılacak olan yardımla kazanılacak olan sevaba rivayet edilir.

Rüyada Kandil Namazı Kılmak

Rüyasında kandil namazı kılan kişi geçmişte yaptığı işlerden pişman olup tövbe edeceği anlamları taşır. Çok hayırlı bir rüyadır, gören kişinin evine adete bereket yağar. Bekar kızın evlenmesi, hayırlı çocuklarının olması manası da vardır.

Rüyada Kandil Yakmak

Rüyasında kandil yaktığını gören kişi yakın zamanda yüzünün güleceği bir iş kuracağı ve oradan kazanacağı para sayesinde geçim sıkıntısından kurutulması şeklinde rivayet edilir.

Rüyada Kandil Mesajı Almak

Rüyada kandil mesajı aldığını gören kimse yakın zamanda mutluluktan havalara uçacağı hayırlı bir haber alacaktır.

Rüyada Kadir Gecesi Görmek

Rüyasında Kadir Gecesi gören kişi hayırlı bir işe başlayacağı ve işinde yakın zamanda yükseleceği şeklinde tabir edilir. Rüyasında Kadir Gecesi gören kimse hastalıklarından yakın bir zaman da kurtulur ve şifa bulur. Girdiği işten her zaman zevk alır, başarılı olur. Kısmeti açılır ve evine bolluk gelir. Her zaman hayırlara yorumlanan bu rüya sayesinde rüya sahibinin yardımsever bir kişi olması manası da vardır.

Rüyada Kandilde Oruç Tutmak

Rüyasında kandilde oruç tutan kimse temiz bir sayfa açıp yeni başlangıçlar yapacağı şeklinde rivayet olur. Kandilde oruç tutan kimse yapacağı yardımlar sayesinde sevap kazanır ve hiç bir zaman dar zaman yaşamaz. Sevilen ve işinde başarılı bir kimse olur.

Rüyada Gaz Lambası Görmek

Rüyasında gaz lambası gören kişi mutluluk yaşar. Mutlu olacağı bir haber alır. Rüyada gaz lambası görmek sıkıntılardan kurtulmaya, hasta için şifa bulmaya rivayet olur. Rüyasında gaz lambası gören kişi hayatı boyunca mutlu olacağı olaylar yaşar. Borçlardan kurtulur ve sıkıntılı günlerin geride kalması ile huzurlu bir yaşam sürer.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani