Rüyada “Rüyada Kanca Görmek” Görmek

Rüyada Kanca Görmek

Rüyada Kanca görmek, farklı anlamlarda yorumlanmaktadır, rüya sahibi için tehlike, bela ve neşe anlamlarına gelir. İmam Nablusi demiştir ki: Rüyada kanca takmak, kişinin yıllardır sevdiği kişiye kavuşmasına, sıla hasretine son vermesine işaret eder. Rüyada eline kanca batması ise, aldığı madalya ile birlikte ailesinin gözüne girmesine, yeni bir okula yazılıp derslerini yükseltmesine işaret eder. Rüyada görülen kanca, bu dost görünümlü düşmanlara dikkat edilmesi ve haneye sokulmaması gerekir. Evlerinde birçok kancanın üstünden atlarken ayağına kanca battığını gören kişi kendisine kurulan tuzaklardan en büyüğüne katlanmış olur.

Rüyada Kanca Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kanca görmek, rüyayı gören kişinin berbat bir arkadaşlık ortamında kötü alışkanlıklar edinmesine, eski dostlarından ve ailesinden giderek uzaklaşmasına işarettir. Bu evlilikten biri erkek bir kız olmak üzere iki evlat dünyaya gelir. Aynı zamanda parasızlık, fakirlik, muhtaç olma durumları da kancaya takılmak rüyasının diğer anlamlarıdır. Demir kancanın paslanmış ucunun kapı girişinde yer aldığını gören kişi iş ve şehir değişikliğine gider.  kötü düşlerden kan ter içinde uyanmaya, anneye sığınmaya, kardeşlerden destek almaya, en sonunda başarılı olunabilecek bir iş bulmaya delalettir.

Rüyada Kanca Takmak

Rüyada kanca takmak kişinin ettiği duaların sonunda gerçekleşmesi demektir. Aynı zamanda yurt dışına çıkmak ve eğitimine devam etmek de ihtiva edilen manalar içerisindedir.

Rüyada Kanca Batması

Rüyada kanca batması kişinin çok sevdiği ve hiç ummadığı kişiler tarafından darp ve taciz edilmesine işarettir. Rüyada eline kanca batması, kişinin kendisini insanlar arasında sürekli olarak yalnız hissedip psikolojisinin bozulmasına yorumlanır.

Rüyada Kanca Almak

Rüyada kanca almak güzel şiirler yazarak sevdiği kadını etkileyen adamın romantik çabasını gösterir. Bu çabaların sonucunda sırasıyla sevgililik, nişanlanma ve evlilik gelir. Kişi en sonunda hayatındaki kadın ile evlenmenin bahtiyarlığını bir ömür boyu sürer.

Rüyada Kancaya Takılmak

Rüyada kancaya takılmak kişinin uyanık tavırlar takınıp yine de en yakınındaki bir insanın hileli tuzaklarına aldırması demektir. Kancaya takılan kişi aynı zamanda iş yerinde çalışma arkadaşlarıyla sorun yaşar ve bunun sonunda işten uzaklaşma alır.

Rüyada Demir Kanca Görmek

Rüyada demir kanca görmek kişinin verdiği sözleri tutmamasına, çevresindeki herkesten olumsuz olarak tepki görmesine, şımarık tavırlar sergileyip sevgilisinin ya da nişanlısının gönlünü tuz buz etmesine delalettir.

Rüyada Olta Kancası Görmek

Rüyada olta kancası görmek kişinin arzu ve istekleri dışında bir yerde tutulmasına, gönüllü sürgünlüğe, mahkumiyete, dört duvar arasında yalnız ve sıkışmış hissetmeye yorumlanır.

Rüyada Balık Kancası Görmek

Rüyada balık kancası görmek kişinin büyük bir iştahla ve inat ile üstüne eğildi konulardan en az birinden muzaffer bir eda ile çıkacağının göstergesidir. Balık kancasında canlı balıkların hareket ettiğini gören kişini etrafını birçok dost yüzlü düşman salmış demektir.

Rüyada Ayağına Kanca Batması

Rüyada ayağına kanca batması ne kadar istense de dış çevrelerin etkileri ile birlikte evliliğin son bulması manasına gelmektedir. Rüyasında kendi ayağına bilerek kanca batıran kişi kendi yaptığı hataların sonucunu er ya da geç görecek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani