Rüyada “Rüyada Kanat Görmek” Görmek

Rüyada Kanat Görmek

Rüyada Kanat görmek, kaybedilen maddi ve manevi gücün tekrar kazanılacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada kanat yemek, kişinin kendini hiç olmadığı kadar rahat hissetmesi, özgür yaşaması anlamına da gelir. Rüyada kanat et görmek, özel hayatta tabiri caizse kişinin ayaklarını yerden kesecek, mutluluk yaşatacak olayların olacağına yorumlanır. Diğer bir yorumu ile rüyada kanat pişirmek, temiz kalplilik iyi niyet ve dürüstçe yapılan her işten hayır elde edileceğine delalet eder.

Rüyada Kanat Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kanat görmek, Cafer- i Sadık ( ra ) demiştir ki; yanlış yollardan sakınmaya, doğru ve ahlaklı olmak ile tabir edilir. Diğer bir tabirle; hayırlı kazançlar elde edileceğine, mal ve mülkte artışa, bol para kazanmaya, yaşam kalitesinin yükseleceğine delalet eder. Bazı alimlere göre bu rüya, kişinin iç dünyasına işaret eder. Gitme isteğine, yeni bir yaşam arzusuna ve mekan değişikliğine yorumlanır.

Rüyada Kanat Yemek

Rüyada kanat yemek, İslami tabiri ile imkanların genişleyeceğine delalet eder. Bu rüya, kişinin karşısına çıkacak yeni fırsatlara da işaret eder. Hane içinde lüks ve konforun sağlanacağına değerlendirilir.

Rüyada Kanat Pişirmek

Rüyada kanat pişirmek, rızık ve nasip elde etmeye tabir edilir. Kişinin gelirinde artış olacağına, para kazanacağına, geçim sıkıntısının sona ereceğine ve bolluk yaşanacağına delalet eder. Bazı alimlere göre, sevilen, değer verilen ve özlenen bir insana kavuşmaya, hasret gidermeye mutlu zamanlara yorumlanır.

Rüyada Kanat Takmak

Rüyada kanat takmak, Kirmani ( ra ) demiştir ki; bu rüyayı görenin, hayatında kendisini üzen insanlardan uzak duracağına, işinde gücünde engel teşkil eden durumlardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Kanat Takıp Uçmak

Rüyada kanat takıp uçmak, rüya sahibinin uzun zamandan beri hayal ettiği huzuru yakalayacağına, sakin ve rahat bir dönem yaşayacağına tabir edilir. Diğer bir yorumu ile yer değişikliği olarak yorumlanır. Alınacak ferahlatıcı bir haber anlamına da gelir.

Rüyada Kanatlı Karınca Görmek

Rüyada kanatlı karınca görmek, zorluk ve güçlüklerin üstesinden gelmeye, çaba göstermeye, her türlü engeli aşmak için var gücüyle çalışmaya delalet eder. İslami yorumu ile kişinin azmi ile başarı sağlayacağına ve zafer kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Kanat Sesi Duymak

Rüyada kanat sesi duymak, uzun zamandır beklenen bir haberin alınacağına yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise duyulacak güzel ve hoş sözlere de tabir edilir. Sözüne güvenilir bir insan ile fikir alış verişi yapmak ve bu insandan destek almak anlamına gelir.

Rüyada Kanat Tüyü Görmek

Rüyada kanat tüyü görmek, aile, iş ya da özel hayatta yaşanan sıkıntıların hafifleyeceğine, sorunların daha kolay atlatılacağına ve manen huzur bulmaya tabir edilir. Yeni iş kollarında çalışmaya da yorumlanır.

Rüyada Kanatlı Melek Görmek

Rüyada kanatlı melek görmek, hayra, iyiye, güzele ve mutluluğa delalet eder. İbni Sirin ( ra ) demiştir ki; bu rüya, aile, iş ve sosyal çevrede güzel gelişmelerin yaşanacağına, sürpriz olaylara işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani