Rüyada “Rüyada Kanarya Görmek” Görmek

Rüyada Kanarya Görmek

Rüyada Kanarya görmek, çoğu kez rüya sahibinin elde edeceği fırsatlar ile yorumlanır. Rüyada kanarya çiftleşmesi görmek, rüyayı gören kişi ayağına kadar gelecek olan fırsatları en iyi şekilde değerlendirecek ve hayatında bazı köklü değişimlere sebep olacaktır. Bazı rüya tabircileri tarafından yapılmakta olan yorumlara göre de rüyada kanarya tutmak, kişinin iş hayatında çok büyük avantajlar elde edeceği söylenir.

Rüyada Kanarya Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kanarya görmek, İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında yavru kanarya görürse, birçok fırsat sayesinde işlerini yoluna koyacak ve hayatını olumlu yönde değiştirecek bazı kararlar alacaktır.” Bu yorumdan da anlaşılacağı üzere rüyasında kanarya gören birini güzel günler bekliyor demektir.

Rüyada Kanarya Sevmek

Rüyada kanarya sevmek, kişinin iş hayatında çok azimli olduğuna, işini severek yaptığı için büyük başarılara imza attığına ve ilerleyen zamanlarda bir terfi elde edeceğine delalet eder. Rüyasında kanarya sevdiğini gören kimse iş hayatında oldukça önemli biri olarak kabul edilir.

Rüyada Kanarya Almak

Rüyada kanarya almak, rüyayı görenin çok önemli bir işin altından başarı ile kalkmasına ve çevresindeki herkese örnek olmasına işaret eder. Rüyasında kanarya aldığını gören biri kendi çabaları sayesinde çok yüksek yerlere gelerek toplumda bir ilham kaynağı olarak insanları kendisine hayran bırakacaktır.

Rüyada Kanarya Uçurmak

Rüyada kanarya uçurmak, kişinin tüm sıkıntılarından kurtulması ile tabir olunur. Rüyasında kanarya uçurduğunu gören biri tüm dertlerinin sonunda çözüme kavuştuğuna şahit olacak ve bu konuda rahat bir nefes alacaktır.

Rüyada Kanarya Yakalamak

Rüyada kanarya yakalamak, rüya sahibinin geçmişte aldığı bir karardan ötürü gelecekte başına büyük bir dert açılacağı anlamına gelir. Rüyasında kanarya yakaladığını gören bir kimse atılan yanlış bir adım yüzünden birçok problemin ortaya çıktığına şahit olacaktır.

Rüyada Kanarya Yumurtası Görmek

Rüyada kanarya yumurtası görmek, kişinin ilerleyen zamanlarda büyük fırsatlara öncülük edecek işlerle meşgul olduğuna işarettir. Rüyasında kanarya yumurtası gören biri çok çabalayarak ilerleyen hayatının güzel bir hal almasında etkili olacak bazı işler yapacaktır.

Rüyada Kanarya Yavrusu Görmek

Rüyada kanarya yavrusu görmek, rüyayı gören kişinin küçük adımlar atarak çok büyük işler başarması şeklinde yorumlanır. Birçok rüya tabircisi tarafından yapılan yorumlara göre rüyada kanarya yavrusu görmek kişinin yavaş hareket ederek uzun vadede oldukça büyük başarı elde etmesine işaret eder.

Rüyada Kafeste Kanarya Görmek

Rüyada kafeste kanarya görmek, kişinin psikolojik anlamda bir çöküntü yaşaması anlamına gelir. Rüyasında kafeste kanarya gören biri kendi düşüncelerinde boğuluyor ve fikirlerini asla açığa vurmuyor demektir. Bu yüzden de sıkıntılı bir dönem onu bekliyordur.

Rüyada Sarı Kanarya Görmek

Rüyada sarı kanarya görmek, çoğunlukla karamsarlık ile bağdaştırılır. Rüyasında sarı kanarya gören biri her durumda en kötü ihtimali düşünerek hayatını berbat bir hale getiriyor demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani