Rüyada “Rüyada Kan Kusmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kan Kusmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kan kusmak, şer dolu bir rüya olup çok nadir olarak hayır olarak tabir edilmektedir. İbni Sirin (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada ağız dolusu kan kusmak kişinin bile bile günah işleyip hem kendisini hem de ailesini utandırmaya işaret eder. Rüyada kan kusup sonrasında güldüğünü gören kişi bir açıklama yapar ve rahatlık mertebesine erişir.

Rüyada Kan Kusmak İslami Anlamı

Rüyada Kan kusmak, bu rüyayı gören kişi yaptığı hatalardan ders çıkarır ve pişman olur.  Rüyasında öksürürken başkasının yüzüne kan kusan kişi kan kustuğu kişiyi gerçek hayatında üzer. Kanı bir bez ile temizlediğini gösteren kişi ellerini kirletir ve hiçbir işi tutturamaz. Rüyasında kustuğu kanı içtiğini gören kişi için, bir cinayet işlemek ya da işlenen bir cinayete tanıklık etmek ihtimaller dahilindedir. Ağzından kan damlalarının süzüldüğünü gören kişi şer dolu eylemlerin içerisinde kaybolur.

Rüyada Ağız Dolusu Kan Kusmak

Rüyada ağız dolusu kan kusmak hakaretler ile birlikte kişinin yıpranmasına, dış dünyadan elini eteğini çekmesine, manevi yolculuklara çıkıp kendi öz benliğini keşfetmesine, birine yardım dileği ile yaklaşıp çabalarının sonuçsuz kalmasına işaret eder.

Rüyada Kan Pıhtısı Kusmak

Rüyada kan pıhtısı kusmak öğrenci için sınıfta kalmaya, yetişkinler için yeni girilmiş işten kovulmaya işarettir. Kan pıhtılarının üzerinde böcek gören kişinin gizli düşmanı ya da düşmanları vardır.

Rüyada Parça Parça Kan Kusmak

Rüyada parça parça kan kusmak kişinin itiraf etmesi ile birlikte vicdan azabından kurtulmasını işaret eder. Parça parça kustuğu kanları bir bez ile temizleyip evdekilerden gizleyen kişinin sırrı ortaya çıkar ve herkesin ortasında utanç duvarına sürüklenir.

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürmek ahlaki bir erozyona uğrayıp ne yakın çevrenin ne de toplumun hoşuna gidecek eylemlerde bulunmaya delalettir. Kan tükürmek genel manasıyla olumsuz durumlar ve neticeler karşısında kalan insanoğlunun aciz göstergelerinin bir dışa vurumu olarak okunmalıdır.

Rüyada Kanser Olup Kan Kusmak

Rüyada kanser olup kan kusmak yazılı ya da telefonla kötü bir haber alınacağının işaretidir. Rüyasında kanser olduğu haberini alır almaz kan kustuğunu gören kişi bir doktor ya da hemşire ile kavga eder ve hastaneden kovularak rezil olur.

Rüyada Öksürürken Kan Kusmak

Rüyada öksürürken kan kusmak büyük bir hastalığın hane içerisindeki birine geleceğine işaret eder. Hastalanan kişi yaşlı ise bu hastalığı atlatamaz ve vefat eder. Hastalanan kişi çocuk ise birtakım hastane faaliyetlerinden sonra eski sağlığına kavuşur.

Rüyada Kan Temizlemek

Rüyada kan temizlemek birinin işlediği suçu örtbas etmeye ya da o suçu üstlenmeye işaret eder. Kanı elleriyle temizlediğini gören kişi birinin iftirasına maruz kalır ve toplum tarafından şiddetli bir nefret ile birlikte dışlanır.

Rüyada Kan İçmek

Rüyada kan içmek birçok tabircinin ortak yorumu ile birlikte görülebilecek en kötü rüyalar arasında gösterilmektedir. Hayırdan gelen değil şer yuvalarından gelen ve gösterilen bir rüya türüdür.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani