Rüyada “Rüyada Kan Almak” Görmek

Rüyada Kan Almak

Rüyada Kan almak, bazı yorumculara göre iyiye işaret ederken bazı yorumculara göre kötüye işarete etmektedir. Rüyada kan aldırdığını gören kimse herhangi bir yere amir olur. Bazı tabircilere göre ise kan aldırdığını gören kimsenin hastalığı gider o sene içinde hasta olmaz. Bu rüyayı gören kişinin arkasından birtakım söylentiler olacağına ancak sonradan asılsız çıkacağına işaret etmektedir. Eğer rüyada kan aldırırken, az kan gelirse birtakım sıkıntılar yaşayacağına ve rüya sahibinin rahata ereceği rivayet edilmektedir. Eğer çok kan gelirse kazanma hırsıyla harama el uzatacağı olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kan Almak İslami Anlamı

Rüyada Kan almak, dedikoducu ve fesat hilebaz kişilere işaret eder .İbn-i Sirin(r.a)’ya göre kan görmek çevresindeki kişiden gelen menfaatlerin kesileceğine delalet etmektedir Nablusiye göre ise vücudundan herhangi bir yerinden kan çıktığını gören fakir ise zenginleşir zengin ise fakirleşir olarak yorumlamıştır.

Rüyada Kan İşemek

Rüyada kan işediğini gören kimse hastaysa şifa bulur. Önemli bir rahatsızlığı varsa bu rahatsızlığından kurtulacağına işaret etmektedir. Bazen bu rüya seyahat anlamına da gelmektedir aklındaki uzun bir yolculuğa çıkacağına ya da beklenmedik uzun bir seyahate çıkacağına da işaret etmektedir. Eğer kandan çok az bir miktar geldiyse ufak bir miktar mal kaybı yaşanabilir.

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürdüğünü; gören kişinin çevresinde çok sevilen biri olduğuna, herkes tarafından cömertliğiyle bilinen biri olduğunu işaret etmektedir. Rüya sahibini çekemeyen bir kişinin varlığına işret etmektedir. Bu kişi asılsız iftiraya uğrayacağına işret etmektedir.

Rüyada Kan Lekesi Görmek

Rüyada kan lekesi görmek; yorumculara göre pek hayırlı bir rüya sayılmamaktadır. Rüya sahibinin hayatında bazı terslikler yaşayacağına, hayatındaki keyfinin ve huzurunun kaçağına rüya sahibini sıkıntılı günlerin beklediğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin şansının kapalı olduğuna işret etmektedir.

Rüyada Burundan Kan Gelmesi

Rüyada burundan kan gelmesi genellikle hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin çok stresli bir yaşantısı olduğuna ve hayat koşturmacası içinde çok zorlandığına işret etmektedir. Rüya sahibinin bu stresten dolayı sağlığında sıkıntı yaşayacağında işaret etmektedir.

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi

Rüyada ağızdan kan gelmesi rüya sahibinin iyi bir hayat süreceğine işaret etmektedir. Genellikle bu rüyayı gören kişiyi hayırlı haberler beklemektedir. Bazen de rüya sahibine ait bir sır arkadaşlardan eş ve dosttan saklanılan bir sırrın ortaya çıkacağı rivayet edilmektedir.

Rüyada Kulaktan Kan Gelmesi

Rüyada kulaktan kan gelmesi, genellikle iyiye yorulmaktadır. Rüya sahibinin iyi, güzel bir hayat süreceğine ve rüya sahibini hayırlı sağlıklı bir hayat beklediğine işaret etmektedir.

Rüyada Ağlarken Kan Görmek

Rüyada ağlarken kan görmek genellikle rüya sahibi için pek iyiye yorulmaz. Rüya sahibinin hayatında dikkat etmesi gerektiğine işarettir. Rüya sahibinin iyi bildiği şeylerin kötüye çıkacağına işaret etmektedir. Yahut kişinin gözyaşı akan kandan fazla ise o zaman rüya sahibini hayırlı şeyler beklemektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani