Rüyada “Rüyada Kamyonet Görmek” Görmek

Rüyada Kamyonet Görmek

Rüyada Kamyonet görmek, kamyonetin büyüklüğü oranında hayrın ve bereketin hane içine dolacağının işaretidir. Rüyada kamyonet gören kimse, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada kamyonet görmek bir kız kardeşin desteğini almaya, alınan borçlar ile birlikte mali düzlüğe çıkılmasına, ilim açısından aydınlık kazanmaya, daha olgun ve vakar bir insan olarak hayata devam edileceğine işaret eder.

Rüyada Kamyonet Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kamyonet görmek, rüya sahibi hasta kimse ise eğer, ilaç tedavisine başlanmasına, hastane ortamında kuyruk beklemeye, belgeler imzalamaya, resmi bir yerden resmi bir davet etmeye delalettir. Rüyasında kamyonetin bataklığına saplandığını gören kişi pişman olacağı bir hata yapar. Rüyasında kamyon kasasını oyuncak ve benzeri eşyalar ile dolduran kişi gerçek hayatında birçok çocuğu ve yetimi sevindirerek hayır duası kazanır.

Rüyada Kamyonet Sürmek

Rüyada kamyonet sürmek rüya sahibi hayırlı haberlerin birbiri ardınca ve üç farklı yerden kendisine ulaştırılacağına işaret eder. Kişi ıssız bir yolda kamyonet sürüp bir ağaca çarptığını görürse istemeden de olsa bir sevdiğinin kalbini kırabilir. Daha sonra pişmanlık ve özür dile ilişkiler düzeltilir.

Rüyada Kamyonet Kullanmak

Rüyada kamyonet kullanmak kişinin yeni bir yeteneğini keşfedip hobilerini ve ilgi alanlarını genişletmesine delalettir. Kişi gözleri bağlı bir şekilde kamyonet kullandığını görürse bu tesadüfen de olsa bir şeyleri başaracağına, övgüleri ve takdirleri toplayacağına işaret eder.

Rüyada Kamyonet Almak

Rüyada kamyonet almak mal varlığı açısından gelişim göstermeye, yokluktan sonra bolluğa geçerek Allah’a şükretmeye delalettir. Kişi rüyasında mavi renkte bir kamyonet alırsa erkek çocuğu dünyaya gelir. Eğer kamyonette kırmızı ya da pembe rengi parlarsa doğacak çocuk kız olur.

Rüyada Kamyonete Binmek

Rüyada kamyonete binmek büyüklerin ve hikmeti bol kişilerin yardımını alarak yol kat etmeye, uzanan eli kabul etmeye, arkadaşlar arasında yalnızlık ile mücadele etmeye işaret eder.

Rüyada Kamyonet Çaldırmak

Rüyada kamyonet çaldırmak kişinin dikkatsizlik sonucu bir eşyasından olmasına, maddi kazanımlarının son bulmasına, yükselişlerinin yerini düşüşlere bırakmasına delalettir. Rüyasında bir arkadaşının anahtarlarını alarak kamyonetini çaldığını gören kişi hakiki hayatında dostunun ihanetine uğrar.

Rüyada Kamyon Kasası Görmek

Rüyada kamyon kasası görmek kişinin kaldıramayacağı kadar sorumluluk yüklenip o yüklerin altında manevi ve psikolojik olarak ezilmesi manası gelir.

Rüyada Kırmızı Kamyonet Görmek

Rüyada kırmızı kamyonet görmek tutku ve şehvet günahının defalarca işlenmesi sonucu kişinin hane içinde sağladığı bereketin kaçması demektir. Rüyada kırmızı kamyoneti bir kadının üstüne doğru sürdüğünü gören kişi gerçek hayatında eşini kötü bir kadın ile aldatır ve yakalanır. Kırmızı kamyonet aynı zamanda makyaj malzemesi ve fiyatları karşılamayan bir alışveriş listesinin varlığına işarettir.

Rüyada Pikap Görmek

Rüyada pikap görmek küçük çaplı bir faaliyetten büyük çaplı ürünler elde etmeye denktir. Buna göre kişinin bir amaç uğruna küçük bir eylem gerçekleştirmesi büyük sonuçlar doğuracak demektir. Rüyada sürdüğü pikabın bozulduğunu ve yolda kaldığını gören kişi gerçek hayatında kurduğu hayallerin gerçekleşmeyeceğini görür, hayıflanır ve üzülür.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani