Rüyada “Rüyada Kamış Görmek” Görmek

Rüyada Kamış Görmek

Rüyada Kamış görmek, zahmet çekilerek elde edilen mutluluğa, çilenin ve kederin arkasından gelen hayırlı güzel haberlere işarettir. Rüyada kamış tarlası görmek, rüya sahibi kolay yoldan bir takım durumları elde ederek dört ayak üstüne düşmek gibi şans durumları yaşamayacak, her şeyin peşinden muhakkak koşmak zorunda kalacağına işarettir. Aynı zamanda bir şey elde etmek istiyorsa bunun için biraz cefa çekecek demektir.

Rüyada Kamış Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kamış görmek, diğer bir anlamı ile kişinin bir yerde yönetici olması, etrafında kendisine hizmet eden insanların olması, saygın ve iyi bir konuma gelmesi ile yorumlanır. Rüyada kamış görmenin psikolojik yorumu, kişinin insanlar karşısında ezik olduğu, onlar ile iletişim kurarken zorlandığı, her daim özgüven eksikliği yaşadığı ile tâbir olunur. Rüyada kamış görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; kötü insanlara, onlardan duyulacak kötü sözlere delalet eder.

Rüyada Kamış Taşımak

Rüyada kamış taşımak, bir yerlere haber ulaştırmak, laf taşımak ve bu sebepten sıkıntılı durumlar yaşamak ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi ağzını sıkı tutmalı, her yerde her şeyi konuşmamalıdır. Aksi halde boşboğazlık eder ise bu durum kendisinin başına iş açacaktır.

Rüyada Kamış Kesmek

Rüyada kamış kesmek, bir kişiye ders vermek ve ona haddini bildirmek demektir. Hak eden kişiye üslubuna göre ders verilir ise bu insanın yapacağı kötülüklere de engel olunur.

Rüyada Şeker Kamışı Görmek

Rüyada şeker kamışı görmek, ağzının tadının her zaman yerinde olması, hoş sohbet ve muhabbet ile karşı cinse bağlanmak, sevmek ve sevilmek ile tabir edilir.

Rüyada Uzun Kamış Görmek

Rüyada uzun kamış görmek, tarla gibi tarım ile uğraşılan bir yerde iş yapmak ya da böyle bir yeri satın almak demektir. Bu rüyayı gören kişi toprak zengini olacak ve parasını topraktan kazanacaktır.

Rüyada Olta Kamışı Görmek

Rüyada olta kamışı görmek, iyi fırsatlar yakalamak, doğru adımlar atmak ve güzel atılımlarda bulunmak ile tabir edilir.

Rüyada Yeşil Kamış Görmek

Rüyada yeşil kamış görmek, sırların meydana çıkması, bu durumun kalabalık bir ortamda büyük yankı uyandırması ve gözlerin bu sır saklayan kişiler üzerine çekilmesi demektir. Sır saklayan kişi rüya sahibinin kendisi olabileceği gibi hane içerisinden de birisi olabilir. Ancak bu olaydan sonra can sıkıcı durumlar yaşanabilir. Kişi çevresinden büyük tepkiler alabilir.

Rüyada Kamıştan Ev Görmek

Rüyada kamıştan ev görmek, kişinin hayatında iç huzuru aradığı, artık dünya işlerinden elini eteğini çekerek sakin bir yerde hayat sürmek istediğini gösterir. Yeni yaşantısına huzurlu bir yerde devam edecek olan kişi, hayatından çok memnun kalacak ve her zaman bu şekilde devam edecektir.

Rüyada Pipet Görmek

Rüyada pipet görmek, bilinçaltı ile ilgili birtakım durumların meydana çıkması, demektir. Yani iyi şeyler düşünen ve telaffuz eden kimse, hayatına iyi şeyleri çeker.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani