Rüyada “Rüyada Kambur Görmek” Görmek

Rüyada Kambur Görmek

Rüyada Kambur görmek, kişinin amansız bir hastalığa yakalanacağına ve bu hastalıktan uzun yıllar boyunca çok çekeceğine delalet eder. Rüyasında kambur gören bir insan yanlış kararlar yüzünden başına birtakım işler açacak ve bunları düzeltmek için çabalarken sağlığından olacaktır. Birçok rüya tabircisi tarafından yapılmakta olan yorumlara göre de rüyada kambur olmak, kişinin yataklara düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Kambur Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kambur görmek, İbni Sirin (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında kambur görürse sağlığını kötü yönde etkileyecek işlerle meşgul olacak demektir.” Bu yorumdan da anlaşılacağı üzere rüyasında kambur gören birini çok da olumlu sonuçlar bekliyor denemez.

Rüyada Kambur Olmak

Rüyada kambur olmak, çoğu kez maddi yetersizlikler yüzünden rüya sahibinin çevresindeki itibarını yitirmesi anlamına gelir. Rüyasında kambur olduğunu gören biri işlerini yoluna koymak için ne kadar uğraşırsa uğraşsın finansal problemlerini çözemeyecek ve insanların alay konusu haline gelecektir.

Rüyada Kambur Durmak

Rüyada kambur durmak, kişinin hiçbir konuda ailesinden destek almadığı, bu yüzden de kendisini savunmasız hissettiği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi ailesine ne kadar saygı duyarsa duysun onlardan karşılık olarak sevgi görmez. Bazı yorumculara göre de rüyasında kambur durduğunu gören biri ailesinden tamamen uzaklaşarak kendi başına bir hayat sürmeye başlar.

Rüyada Kamburu Çıkmak

Rüyada kambur çıkmak, kişinin dertlerle dolu olan bir hayata sahip olduğunun kanıtıdır. Rüyasında kamburunun çıktığını gören kişi sürekli olarak bir şeyleri yoluna koyma çabası içerisindedir. Bu da onu hem fiziksel hem de ruhsal anlamda büyük bir çöküntüye sürükleyecek ve onu sağlığından edecektir.

Rüyada Kambur Adam Görmek

Rüyada kambur adam görmek, rüya sahibinin sıkıntıda olan bir dostuna yardım edeceğine delalet eder. Rüyasında kambur adam gören biri arkadaşının zor durumda olduğunu fark ederek ona elinden gelen tüm yardımı gösterecek ve bu zorlu süreci atlatmasında önemli bir role sahip olacaktır.

Rüyada Kambur İnsan Görmek

Rüyada kambur insan görmek, çoğu kez maddi açıdan yardıma muhtaç biri ile tabir olunur. Rüyasında kambur insan gören biri çevresindeki insanlara maddi yardımda bulunarak onlardan hayır duası alır.

Rüyada Eşini Kambur Görmek

Rüyada eşini kambur görmek, rüyayı gören kişinin çevresindekileri gereksiz yere üzdüğüne ve onları çok fazla kırdığına işaret eder. Rüyasında eşinin kambur olduğunu gören biri son zamanlarda çok bencil olmuş demektir.

Rüyada Kambur Kadın Görmek

Rüyada kambur kadın görmek, kötü niyetli birini temsil eder. Rüyasında kambur bir yaşlı kadın gören kimse, kendisini yanlış yola sokacak biri ile karşılaşacak demektir.

Rüyada Sırtında Kambur Görmek

Rüyada sırtında kambur görmek, kişinin taşıyamayacağı bazı büyük yükler altına girdiğine ama gene de onları omuzlarından atmamak için sürekli olarak çabalayıp başarı elde etmeye çalıştığına delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani