Rüyada “Rüyada Kalorifer Görmek” Görmek

Rüyada Kalorifer Görmek

Rüyada Kalorifer görmek, rüya sahibinin elinde ne varsa ortaya koyarak büyük bir işe atılacağına, bu işin çok riskli olacağına, her şeyini kaybedebilir veya kazançlar elde edebilir. Dini rüyaların tabirine göre rüyada kalorifer görmek, kişinin hayatında yaşayacağı bir takım hayal kırıklıklarının olacağına işarettir. Rüyada kalorifer peteği görmek işinde beklediği karşılığı alamayacağına ve bir süre maddi anlamda zorluk içine düşeceğine yorumlanır. Rüyayı yazın görmüşse anlamı bu sebeplerden dolayı cesaretinin de kırılacağına ve herhangi bir işe adım atmakta cesaret gösteremeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Kalorifer görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyada kalorifer görmek, rüya sahibinin işlerinde bir takım sıkıntılar olsa da bunların üstesinden dostlarının yardımı ile gelecektir. Ancak bu şekilde işlerini yoluna koyacaktır. Rüyada kalorifer gören kimse hasta ise şifa bulur, hasta değilse gördüğü mevsimde kısa bir süre hastalık geçirir.

Rüyada Kalorifer borusu görmek

Rüyada kalorifer borusu görmek, rüyayı gören kişinin çevresinden bir kişinin ölüm haberini alacağına işarettir. Büyük bir üzüntü ve keder içine düşeceğine delalet etmektedir. Kişinin hanesinde de yaşanacak olan kötü gelişmelere ve zor geçirilecek olan günlere de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Kalorifer peteği görmek

Rüyada kalorifer peteği görmek, rüyayı gören kişinin işinde büyük atılımlar yapacağına, korkmadan girişimlerde bulunacağına delalettir. Bütün olabilecek kötü olasılıkları göze alarak gözü kapalı yürüyeceğine yorumlanabilmektedir. Fakat bu cesaretinin karşılığını fazlası ile alarak zorlu bir dönemden ferahlığa çıkacaktır.

Rüyada Kalorifer kazanı görmek

Rüyada kalorifer kazanı görmek, kişinin geleneklerine bağlı bir insan olduğuna işaret eder. Aile hayatına çok önem verdiğini ve bu yönü ile etrafındaki insanlar tarafından takdir gördüğünün işaretidir.

Rüyada Kalorifer böceği görmek

Rüyada kalorifer böceği görmek, rüya sahibinin yanlış yollardan haksız kazanca girecek işlere bulaşacağına işarettir. Fakat zaman sonra bu yanlışının bedelini ödeyerek pişman olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kaloriferle ısınmak

Rüyada kaloriferle ısınmak, rüya gören kişinin hayatındaki zorlu dönemlerin sona ereceğine ve keyif alacağı bir döneme gireceğine yorumlanır. Hem maddi hem de manevi yönden sıkıntılarının biteceğine ve bunu kimseden bir destek görmeden yapacağına yorul maktadır. Ayrıca bu rüya kişinin devlet tarafından bir işinin zor da olsa olacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Kalorifer yakmak

Rüyada kalorifer yakmak, hayırlara yorulacak bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi işinde istediği mevkiye ulaşarak çevresindeki insanlardan takdir görecektir. Rüya sahibinin kazancının artması ile rahat bir hayata kavuşacaktır.

Rüyada Kalorifer tesisatı görmek

Rüyada kalorifer tesisatı görmek, rüya sahibinin işinde ulaşmak istediği bir takım hedeflerinin olduğuna delalet eder. Fakat bunlara ulaşabilmek için bir takım eksikliklerinin giderilmesi gerektiğine işarettir. Bu eksiklikler için iş yerinden bir arkadaşından destek almayı da düşüneceğine delalet etmektedir.

Rüyada Kalorifer dairesi görmek

Rüyada kalorifer dairesi görmek, rüya sahibinin geçmiş yaşamında bir takım hatalarının olduğuna işaret eder. Bunlardan kendisine ders çıkardığına ve artık hayatında daha dikkatli olacağına işaret etmektedir. Ayrıca bu rüya kişinin uzun bir süredir hayalini kurduğu bolluğa işindeki yükselme ile kavuşacak anlamına gelir.

Rüyada Kalorifer kazanı görmek

Rüyada Kalorifer kazanı görmek, Sıkıntılarından kurtularak refah içerisinde bir hayat sürecektir. Rüyada kalorifer kazanını yanarken görmek, günahlardan tövbe etmeye ve hatalarından dolayı pişmanlık duymaya işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani