Rüyada “Rüyada Kalemlik Görmek” Görmek

Rüyada Kalemlik Görmek

Rüyada kalemlik görmek, büyük bir miktarda ilim sahibi olmak demektir. Rüyada kalemlik gören kimse, yakın bir arkadaşın ya da akrabanın vefatına üzülmek anlamına gelir. Rüyada kalemlik görmek, içerlemek ve sıkıntı ile birlikte bu zatı anmak demektir.

Rüyada Kalemlik Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık buyurmuştur ki, rüyada kalemlik görmek insanın iç dünyasına doğru bir yolculuğa çıkması ve aydınlanması demektir.

Rüyada Kalemlik Bulmak

Rüyada kalemlik bulmak kişinin olgunluk seviyesi göstermesi ve kendini bulması demektir.

Rüyada Kalemlik Almak

Rüyada kalemlik almak, bir yayın evi tarafından iş teklifi almak anlamına gelir. Editör ya da düzeltici olarak işe başlamaktır. Kitaplarla dolu bir ortamda hem yaşamak hem de çalışmak manalarına gelmektedir. Alınan kalemlik mavi ise bir erkek çocuk hane içinde doğar.

Rüyada Kalemlik Beğenmek

Rüyada kalemlik beğenmek kişinin evleneceği hanım ile karşılaşması, onu yavaş yavaş tanıması delalet eder. Rüyada beğenilen kalemlik, evleneceği insan hakkında detaylı bilgiler dinmesi ve mutlu mesut bir şekilde aile hayatı sürmesi demektir. Beğendiği kalemlik kırmızı ya da pembe olanın bir yıl içerisinde bir kız çocuğu dünyaya gelir.

Rüyada Kalemlik Kaybetmek

Rüyada kalemlik kaybetmek kişinin kendini anlam arayışı içerisinde yitirmesi, bir süre ruhani bunalımlar geçirerek yolunu şaşırması, kasıtlı olarak yalnız kalıp tefekküre dalması demektir. Rüyasında önce kalemlik kaybedip sonra bulduğunu gören kişi adeta bir yeniden doğum içerisinde yer alıp kendini ak bir geleceğe doğru tanımlar.

Rüyada Kalemlik Seçmek

Rüyada kalemlik seçmek kişinin okuduğu kitaplar ile ilmini arttırması, başta annesi ve babası olmak üzere yakın çevresine bilgi birikimi ve derin tecrübeleriyle katkıda bulunmak ve medar olmak demektir. Rüyasında birden fazla kalemlik seçip çantasına attığını gören kişi birden fazla ilim alanında ihtisas yaparak ömrü boyunca parlak bir geleceği beraberinde taşır.

Rüyada Yeni Kalemlik Görmek

Rüyada yeni kalemlik görmek yeni bir okula ya da üniversiteye kayıt yaptırmak, dört yıllık eğitim sürecinde başarılı ve parlak bir öğrenci olarak nam salmak, öğretmenlerin takdirini kazanmak, okulu başarılı bir dereceyle tamamlamak ve diploma almak demektir. Yeni kalemliğin içerisinde kalemden ziyade silgi gören kişi için rüyanın anlamı geçmiş hatalarını temize çekmek demektir.

Rüyada Kırık Kalemlik Görmek

Rüyada kırık kalemlik görmek öğrenciler için çok istemelerine ve çalışmalarına rağmen sınavlarda istedikleri notları alamaması demektir. Ancak kırık kalem aynı zamanda seneye tekrar sınava girecek öğrenciler için bir başarı vesilesi olarak da görülmekte ve bu şekilde lanse edilmektedir Kırık kalemlik aynı zamanda etkisiz hale getirilen düşman ve düşmanların geri çekilmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Siyah Kalemlik Görmek

Rüyada siyah kalem görmek rüya sahibinin yazdıklarını, ürettiklerini ve okuduklarını kıskanan, içten içte haset ve gayz duyan bir kişinin kesin surette varlığına delalettir. Siyah kalemlikten bir silah alıp gölgeli ama yüzü olmayan bir insana doğru fırlattığını gören kişi gerçek hayatındaki düşmanlarına karşı var gücüyle savaşmaya devam edecek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani