Rüyada “Rüyada Kalem Görmek” Görmek

Rüyada Kalem Görmek

Rüyada kalem görmek, genellikle olumlu şekilde yorumlanır. Rüyada kelem gören kimse, ani bir karar alır veya resmi bir anlaşma görüşmesi yapar. Kalem görmek İslam alimlerinin yorumlarına göre, İlim ve fıkıh alanında tahsil görmeye veya bilmediği iyi bir şeyi öğrenmeye işarettir. Rüyada kalemle yazı yazmak anlaşma yapmaya, Rüyada kalemle isim yazmak adı geçen kişi hayırlı bir görüşme yapmaya işaret eder. Rüyada kalem görmek rüya sahibinin bir tanıdığına kefil olacağına, bekar bir kimse için yakın zamanda hayırlı birisiyle taşınacağına işaret eder.

Rüyada Kalem Görmek İslami Anlamı

Kirmani (r.a)’ya göre Rüyada elinde bir kalem olduğunu gören kişi bir konuda bir yemin eder. Bunun yanında mürekkepli bir kalem gören evli bir kişinin bir oğlu olur. Ayrıca rüyada kalem görmek başarıya, mükafata, sözleşmeye ve düşmana üstün gelmeye alamet eder.

Rüyada Kalem Almak

Rüyada kalem almak ile rüyada kalem vermek aynı şekilde tabir edilir. Rüyasında kalem aldığını gören kimse alim olacak kadar çok bilgiye sahip olabilecek, hayatı boyunca istediği hemen hemen her şeye sahip olacak manasına gelmektedir. Rüyasında hediye olarak kalem aldığını gören kişi hayırlı olacak bir işe girer.

Rüyada Kalem Kaybetmek

Rüyada kalem kaybetmek rüya sahibinin ilim ve bilime olan ilgilisinin azalacağına işaret eder. Ancak rüyasında kaybettiği kalemi bulduğunu gören kimse bazı küçük hatalar yapsa da en nihayetinde başladığı işi tamamlayacağı manasına gelir.

Rüyada Kurşun Kalem Görmek

Rüyada kurşun kalem görmek rüya sahibinin okuma aşkı ve sevgisi üzerinden tabir edilir. Rüya sahibinin yazarlık şairlik yeteneğine işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin gelecekte tahsil sahibi bir birey olacağı manasına da gelir.

Rüyada Uçlu Kalem Görmek

Rüyada uçlu kalem görmek rüya sahibinin tahsilini tamamlayıp iş hayatına atılacağına ve ilerleyen süreçte güzel işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada Dolma Kalem Görmek

Rüyada dolma kalem görmek bilhassa yeni iş yeri açan, yeni bir işe giren kişilerin yakın zamanda tanışacakları bir kimseyle bir anlaşmaya varacaklarına ve bu anlaşma yoluyla işlerini büyütüp genişleteceklerine tabir olunur. Bunun dışında dolma kalemin nikah anlamı ad vardır. Bekar kimseler için rüya, dünya evine girme şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Kalem Görmek

Rüyada kırmızı kalem görmek rüya sahibinin çok önemli bir anlaşmaya imza atacağına işaret eder. Bunun yanında rüya sahibi bir öğrenciyle sınavlarından düşük notlar alabileceği, eğitim hayatının bir şekilde duraksama yaşayabileceği şeklinde yorumlanır. Rüyasında kırmızı kalem gören kişinin hayatında bazı değişiklikler yapması gerektiğine, alacağı kararlarda başkalarından da görüş alması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Tükenmez Kalem Görmek

Rüyada tükenmez kalem görmek rüyayı gören kişinin sahip olduğu işi genişleteceği, ilerleteceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi bu şekilde daha saygın bir birey olur. Rüyasında tükenmez kalem gören öğrencilerin eğitim süreçleri uzun yıllar devam eder, yüksek lisans ve doktoraya kadar eğitimlerini götürürler.

Rüyada Renkli Kalem Görmek

Rüyada renkli kalem görmek rüya sahibinin pozitifliğine işaret eder. Meydana gelen olayların rüyayı gören kişinin üzerinde olumlu sonuçlar yaratacağına işaret eden rüya yardıma muhtaç kimselere yardım eli uzatmak manasına da gelmektedir. Rüyasında renkli kalem gören bekar bir kişi eli açık biriyle evlenir. Rüyayı gören kişi kadınsa iki tane veya ikiz çocuklara sahip olmaya delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani