Rüyada “Rüyada Kaldırım Görmek” Görmek

Rüyada Kaldırım Görmek

Rüyada Kaldırım görmek, rüya yorumcularının ve İslam alimlerinin genel yorumuna göre, çetin ve güç şartlar altında yaşamaya işaret eder. Rüyada kaldırım süpürmek, ancak rüya sahibinin bu şartlar altında bile hırsla ve azim göstererek mücadeleye devam edeceğine ve kimseye muhtaç olmayacağına delalet eder. Rüyada kaldırımda yatmak, genel olarak iyiye yorulmayan bu rüya hayallerin yıkılmasına, dileklerin tutmamasına ve gösterilen emeklerin boşa gideceğine de işaret eder.

Rüyada Kaldırım Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kaldırım görmek, İslam alimlerine ve bazı rüya yorumcularına göre farklı anlamlara ve olaylara yorumlanır. İmam Nablusi (r.a) ‘ye göre rüyayı gören kişinin uzun zamandır çözmekte zorlandığı sorunlarının kolaylıkla çözüme kavuşacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin malının, canının ve parasının güvende olduğu şeklinde de tabir edilir.  İslam alimlerine göre, kişinin yatırım fikirlerinin gelecekte büyük kazançlar haline geleceğine yorulur.

Rüyada Kaldırım Temizlemek

Rüyada kaldırım temizlemek, rüyayı gören kişinin yaptığı planların ve projelerin kendisi için hayırlı olacağı, büyük kazançlar sağlayacağı anlamına gelir. Yeni rüya tabircilerine göre de evlat sahibi olmaya yorulur.

Rüyada Kaldırımda Yürümek

Rüyada kaldırımda yürümek, saygın bir kişilik, liderlik özelliklerinin başkaları tarafından fark edilmesi anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında gerçekleşecek güzel gelişmelere, yüksek mevkilerden gelen tekliflere delalet eder.

Rüyada Kaldırım Yıkamak

Rüyada kaldırım yıkamak, rüyayı gören kimsenin ertelediği ya da erteleyeceği bir yolculuğa yorulur. Olumsuz olarak da yorumlanan rüya; şer, sıkıntı, zayiatla bir senenin geçeceği anlamına gelir.

Rüyada Kaldırım Taşı Görmek

Rüyada kaldırım taşı görmek, eğer taşlar renkli ise rüyayı gören kimsenin iş hayatında yükseleceği anlamındadır. Eğer rüyada görülen kaldırım taşı mermerden ise kişinin zengin olmasına ve gelecek olan büyük bir mirasın varisi olması haline tabir edilir.

Rüyada Kaldırımda Oturmak

Rüyada kaldırımda oturmak, rüyayı gören kimsenin hayatında eski sayfaları kapatıp yeni bir sayfa açmasına tekabül eder. Yeni sayfa açmanın yeni başlangıçlar yapma anlamına gelmesi kişinin bundan sonraki hayatında daha sağlam temelli kararlar alacağına yorumlanır.

Rüyada Geniş Kaldırım Görmek

Rüyada geniş kaldırım görmek, Diyanet’e göre çalışmaya yorulur. Kişinin çok çalışacağına ve karşılığını alacağına yorumlanan rüya aynı zamanda olumsuz olarak da yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatında bir takım kötü gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin bundan olumsuz etkileneceğine delalettir.

Rüyada Bozuk Kaldırım Görmek

Rüyada bozuk kaldırım görmek, rüyayı gören kişinin huzura, rahata ve hayra kavuşmasına işarettir. Kişinin işlerinin yolunda gideceğine, kazancının artacağına ve sıkıntılarından kurtulacağına da yorulur. Bazı İslam alimlerine göre de kişinin bozuk kaldırımda yürümesi, hayatında karşılaşacağı problemlerin çok büyümeden önüne geçmesine tabir edilir.

Rüyada Parke Görmek

Rüyada parke görmek, maddi gücün artmasına ve artan maddi gücün yanında manevi gücün de artacağına rivayet edilir. İşinde başarılı olmaya, büyük adımlar atmaya, diğerlerinden öne çıkmaya yorulan rüya, rüyayı gören kişinin rahat bir hayata kavuşmasına tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani