Rüyada “Rüyada Kalamar Görmek” Görmek

Rüyada Kalamar Görmek

Rüyada kalamar görmek, kişinin sürekli uğraşarak ve gece gündüz çalışarak elde ettiği para ve malı, karşı karşıya kalacağı olaylar ve yaşayacağı sıkıntılı durumlar yüzünden istediği şekilde harcayamayacağına işarettir. Rüyada kalamar gören kimse, çok büyük bir sıkıntının içine düşeceğine, bu sıkıntılı durumdan kurtulmak için ve biraz da olsa rahatlamak için çevresinde bulunan sevdiği insanlardan destek bulacağına tabir edilir. Rüyada kalamar görmek, aynı zamanda rüya sahibinin yaşadıklarından ötürü kendini çok kötü hissedeceğine yorumlanır.

Rüyada Kalamar Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada kalamar görmeniz sizin, sizi sevdiğinizi sandığınız biri tarafından ihanete uğradığınızı öğrenmeniz anlamına gelmektedir. Bu durum dolayısıyla çok üzüleceğinize ve dostunuzla aranızın açılacağına delalettir.

Rüyada Kalamar Yemek

Rüyada kalamar yemek, kişiliğinizin çok sağlam olduğuna, soğukkanlı tavrınızı karşılaştığınız tüm üzücü ve kötü olaylarda koruduğunuza, duygularına her zaman hakim olan biri olduğunuza ve bu özellikleriniz sayesinde durumlar karşısında çok doğru ve mantıklı kararlar verebildiğinize alamet etmektedir.

Rüyada Kalamar Yakalamak

Rüyada kalamar yakalamak, çok düşünüp karar verdiğiniz bir işte kısa vadede sıkıntı yaşayacağınıza fakat uzun vadede çok hayırlı bir iş olacağına ve rahat edeceğinize ve zorlukları geride bırakacağınıza rivayet etmektedir. Artık sıkıntılı ve üzüntülü günlerin geride kaldığı, refahın geldiği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kalamar Temizlemek

Rüyada kalamar temizlemek, iş hayatı için çok büyük emek vereceğinize ve yaptığınız çalışmaların tanıtılması, proje ve planın çizilmesi tarzı işleri tamamladıktan sonra yapılan işlerin ve vermiş olduğunuz emeğin kısa bir süre içinde geri geleceğine tekabül etmektedir. Rüya sahibinin borçlarından kurtulacağına ve rahata kavuşacağına alamettir.

Rüyada Kalamar Pişirmek

Rüyada kalamar pişirmek, etrafınızda bulunan biri ile bir işe gireceğinizin habercisidir. Bu iş sonrası büyük bir derdinizden ve sıkıntılı ortamınızdan kurtulacağınıza tabirdir. Bununla birlikte vereceğiniz akıl dolu bir kara ile büyük bir zarardan kurtulacaksınız.

Rüyada Canlı Kalamar Görmek

Rüyada canlı kalamar görmek, kişinin hak yolundan ve doğruluktan sapmadan devam edeceği ve hikmetli bir insan olacağı anlamındadır.

Rüyada Çiğ Kalamar Görmek

Rüyada çiğ kalamar görmek, kendi işinin sahibi olacağına işaret olmaktadır. Bununla beraber zor zamanların habercisi ve hayali kurulan şeylerin git gide uzaklaşacağına haberci olmaktadır.

Rüyada Kalamar Avlamak

Rüyada kalamar avlamak, rüyayı gören kişi için birçok fırsatın oluşacağına ve bu fırsatları kişinin çok iyi bir şekilde değerlendireceğine rivayet eder. İş hayatında çok başarılı olacak demektir.

Rüyada Ahtapot Görmek

Rüyada ahtapot görmek, kişinin çok yönlü olmasına ve bir olayı birden fazla şekilde farklı açılardan görmeye yorulur. Rüyasında ahtapot gören kişi zengin olacak demektir ve algısı ve perspektifi geniş bir kimse olarak tabir edilir. Olaylar karşısında peşin hükümlere sahip olmayan, her olasılığı hesaplayan ve planları doğrultusunda, ona göre hareket eden bir kimse olarak da ifade edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani