Rüyada “Rüyada Kaktüs Görmek” Görmek

Rüyada Kaktüs Görmek

Rüyada Kaktüs görmek, genel anlamda çok hayırlı yorumlanmaz. Rüyada görülen kaktüs, kişinin arkasından bazı oyunların dönmesi, etrafındaki insanların kendisine enayi yerine koyup kullanmaya çalışması, sömürme savaşı ile yorumlanır. Rüyada kaktüs çiçeği görmek, kişi bunları asla bilmezken ve asla beklemezken ummadığı bir anda öğrenecek ve çok üzüleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada kaktüs meyvesi görmek, çünkü bu insanlar dost bildiği sevdiği, değer verdiği ve güvenliği kişilerdir. Rüyada kaktüs yemek, ancak bunu öğrenen insan, her ne kadar üzülse de gerçeğin farkına vararak bundan sonra yoluna öyle devam edecektir. Rüyada kaktüs hediye almak, bu yüzden de kendini tehlikelere karşı koruyacak ve yepyeni farkın dalıklı bir döneme başlayacaktır. Rüyada kaktüs görmek aynı zamanda insanı içten içe kemiren, bir türlü çözülemeyen meseleleri de gösterir.

Rüyada Kaktüs Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kaktüs görmek, bu rüyayı gören kişinin etrafına yansıtmadığı, kimselere söyleyemediği ama içten içe kendisini kemiren bir sorunun olması? bu sorun çözülmezse devamlı olarak hayatını etkilemesi demektir. Rüyada kaktüs görmenin psikolojik yorumu ise insanın iç dünyasındaki çatışmaları, kendi ile ilgili sorunları, bir türlü aşamadığı problemleri demektir. Rüyada kaktüs görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; yalan söyleyen ve fitne çeviren bir kadına delalettir.

Rüyada Kaktüs Sulamak

Rüyada kaktüs sulamak, yanlış meseleleri ve insanları beslemek, onlara hizmet etmek ve sonunda zarar görmek demektir. Kişi bunları fark etmezse çok yanlış bir amaca hizmet ederek zarar görecektir.

Rüyada Kaktüs Koparmak

Rüyada kaktüs koparmak, sıkıntılı meseleleri ve problemli kişileri tamamen hayatından çıkarmak, adeta söküp atmak demektir. Hayatında kangren olmuş bütün meseleleri en derininden çözmek demektir.

Rüyada Kaktüs Toplamak

Rüyada kaktüs toplamak, etrafına yanlış insanları toplamak, yanlış ilişkiler kurmak ile yorumlanır.

Rüyada Kaktüs Almak

Rüyada kaktüs almak, alınan bir malın çok fazla beğenilmemesi, birtakım kusurlarının olması ve o malı geri vermek zorunda kalması demektir.

Rüyada Kaktüs Meyvesi Görmek

Rüyada kaktüs meyvesi görmek, kişinin hayrına gözükmeyen bir şeyin, yapıldıktan sonra aslında çok hayırlı olduğunun görülmesi, krizin avantaja çevrilmesi ile açıklanabilir.

Rüyada Saksıda Kaktüs Görmek

Rüyada saksıda kaktüs görmek, atılım yapılan bir meselenin sonucunu almak ve
meyvelerini toplamak ile yorumlanır. Kişinin yaptığı işte doğru adımlar atması ve bu sayede çok iyi bir kazanç elde etmesi demektir.

Rüyada Kaktüs Dikeni Görmek

Rüyada Kaktüs dikeni görmek, kişinin en sevdiklerinden bile kırıcı tavırlar görmesi, en yakınlarının bile kendini incitmesi ve birtakım ihanet gibi durumları yaşamaktır. Bu durum yakın bir dost olabileceği gibi eş ya da sevgili durumu da olabilir.

Rüyada Kaktüs Ağacı Görmek

Rüyada kaktüs ağacı görmek, yeni başlanan bir ilişkinin çok fazla hayırlı olmaması, evlilik yolunda gitmemesi ve kişiye sadece sıkıntı vermesi ile yorumlanır. Aynı zamanda bu durum iş ilişkileri için de geçerlidir. İş ilişkilerinde de çalışılan insanlardan memnun kalmamak ve onlarla ciddi bir takım sorunlar yaşamak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani