Rüyada “Rüyada Kahin Görmek” Görmek

Rüyada Kahin Görmek

Rüyada Kahin görmek, boş işlerle uğraşmayı temsil eder. Rüyasında kahin gören biri gereksiz işlerle meşgul olduğu için hayatta hiçbir başarı elde edememiş ve toplumda kendisine bir yer bulamamış demektir. Bazı rüya tabircileri tarafından yapılmakta olan yorumlara göre ise rüyada kahin olmak, kişinin yanlış kişilerle dostluk ettiği için hayatını berbat bir hale soktuğuna delalet eder.

Rüyada Kahin Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kahin görmek, İbni Sirin (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında kahine soru sorduğunu görürse hayatını boşa harcayan işlerle meşgul oluyor ve kendisine hiçbir yararı olmayan insanlarla dostluk ediyor demektir.” Bu yorumdan da anlaşılacağı üzere rüyada kahin gören biriyle konuştuğunu görmek, çok da hayırlı sonuçlar bekliyor denemez.

Rüyada Kahin Olmak

Rüyada kahin olmak, çoğu kez kişinin pes etmesi şeklinde yorumlanır. Bu rüyaya göre rüyayı gören kişi hayatının aldığı kötü halden bıkacak ve artık bir şeyleri yoluna koymak için çabalamaktan vazgeçecektir. Rüyasında kahin olduğunu gören biri zorluklara karşı savaşmaktan vazgeçer ve kendisini hayatın akışına bırakır.

Rüyada Kahinle Konuşmak

Rüyada kahinle konuşmak, birinden alınacak yanlış tavsiyeler ile tabir olunur. Rüya sahibi hayatındaki olumsuzlukları çözmek için birine danışacak ancak bu kişi onu yanlış yönlendirecektir. Rüyasında bir kahinle konuştuğunu gören kimse alacağı yanlış öneriler ile hayatını daha da kötü bir hale sokar.

Rüyada Kahine Soru Sormak

Rüyada kahine soru sormak, kişinin bir konu hakkında çıkmaza girdiğine bu konuda ailesinin yardımına ihtiyacı olduğuna delalet eder. Rüyasında kahine soru sorduğunu gören biri ailesinden gelecek yardım ile işlerini yoluna koyacak ve onlar sayesinde daha iyi bir insan olma yolunda adımlar atacaktır.

Rüyada Müneccim Görmek

Rüyada müneccim görmek, bilgili ancak kötü niyetli birini temsil eder. Bu kişi sahip olduğu bilgileri kötü amaçlar için kullanmakta ve insanların hayatına birtakım olumsuzluklar salmaktadır. Rüyasında müneccim gören biri kötü niyetleri olan birinden bazı fikirler alacaktır.

Rüyada Medyum Görmek

Rüyada medyum görmek, kişinin Allah’tan umudunu kestiğine ve artık bir şey isterken ondan yardım dilenmediğine delalet eder. Birçok yorumcuya göre bu rüyayı gören kişi Allah yolundan ayrılmış demektir.

Rüyada Falcı Görmek

Rüyada falcı görmek, kişinin gelecek yaşamında bazı büyük sıkıntılar ile karşılaşması ve bu sorunların kalıcı hasarlar yaratması anlamına gelir. Rüyasında falcı gören biri ileriki yaşamında ciddi problemler ile karşılaşacak demektir.

Rüyada Kehanet Duymak

Rüyada kehanet duymak, alınacak kötü bir haberi ima eder. Rüyasında kehanet duyduğunu gören biri uzaklardan gelecek olumsuz bir haber ile hayatının alt üst olacağını görecektir.

Rüyada Kahin Kadın Görmek

Rüyada kahin kadın görmek, rüya sahibinin çok yakınlarda bir kötü niyetli bir düşmanı olduğuna ve bu düşmanla oldukça yakın bir zamanda karşı karşıya gelerek yüzleşeceğine delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani