Rüyada “Rüyada Kağıt Görmek” Görmek

Rüyada Kağıt Görmek

Rüyada Kağıt görmek, rüya sahibinin kendisi ile insanlar arasında olan bir şeyi inkar etmesine işarettir. Cafer-i Sadık diyor ki: Rüyada kağıt gören kimse için helal yoldan rızk sahibi olmak demektir. Rüyada kağıt para toplamak, kendisine yüksek mevkili birinin kağıt verdiğini gören kimsenin tüm dilekleri yerine gelir. Misafirin gelmesi ile birlikte evdeki bolluk da aynı oranda artar.

Rüyada Kağıt Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kağıt görmek, milletin işlerinden şüphe eden hakikatin meydana çıkmasını arzu eden kimse elinde bir kağıt bulunduğunu görürse işin hakikati o kişi için aydınlığa kavuşur ve kendisi rahatlar. Rüyada beyaz bir kağıda kalem ile yazı yazdığını gören kimse bilginin peşinden giderek millete iyi gelecek icraatlar yapacak demektir.

Rüyada Yırtık Kağıt Görmek

Rüyada yırtık kağıt görmek hayallerin yıkılmasına, planların bozulmasına, hedeflerin bir süre de olsa ertelenmesine işarettir. Rüyada bir kağıdı boydan boya elle yırttığını gören kimse ellerinin yaptığı bir işten dolayı büyük bir pişmanlık duyacak demektir. Kağıdı makas ile yırttığını gören kimse bir arkadaşı ile arasını açar.

Rüyada Yazılı Kağıt Görmek

Rüyada yazılı kağıt görmek o kağıtta yazılanların gerçekleşeceğine işarettir. Eğer kağıtta yazılanlar okunaklı değilse kişinin başına hiç ummadığı yerlerden sıkıntılı işler gelebilir. Kağıt üstünde bilmediği bir dilde yazıların yazılı olduğunu gören kimsenin evine yabancı bir misafir gelir.

Rüyada Beyaz Kağıt Görmek

Rüyada beyaz kağıt görmek eğitim almaya, ilime, öğrenme aşkına, alim olmaya işarettir. Rüyada beyaz kağıdın kendi kendine yandığını gören kimse hayatında çok başarılı noktalara çalışarak ve azimle gelecek demektir.

Rüyada Buruşuk Kağıt Görmek

Rüyada buruşuk kağıt görmek eve ya da iş yerine gelecek bir haber ile sevinmeye işarettir. Kağıdı kendi elleri arasında buruştuğunu gören kimsenin eşi ya da arkadaşları ile arası açılır. Buruşuk kağıdın üstüne yazı yazmaya çalışan kimse asla gerçekleşmeyecek işlerin peşinden koşarak ömrünün büyük bir kısmını heba eder.

Rüyada Kağıt Parçaları Görmek

Rüyada kağıt parçaları görmek birçok farklı yerden çok kısa zaman aralıkları ile birlikte müjdeli haberler almak demektir. Kağıt parçalarının üstüne bastığını gören kimse tez zamanda evlenerek hayırlı bir şekilde dünya evine girer.

Rüyada Kağıt Yemek

Rüyada kağıt yemek iftiraya maruz kalmak, yalana tanıklık etmek ve dedikodular ile gündeme gelmek anlamına gelmektedir. Rüyada yemeye çalıştığı kağıtları tükürdüğünü gören kimse başındaki sıkıntıdan kısa bir zaman sonra kurtulacak demektir.

Rüyada Sarı Kağıt Görmek

Rüyada sarı kağıt görmek hasretin bitmesine, özlemlerin dinmesine, memlekete kavuşmaya işarettir. Sarı kağıdı alıp cebine koyduğu gören kişi çok kısa bir süre içerisinde zenginleşerek malına mal katar.

Rüyada Matbaa Görmek

Rüyada matbaa görmek üretime, tahsil görmeye, eğitim için bir yerden bir yere göç etmeye işarettir. Rüyada bir matbaada çalıştığını gören kimse ilim irfan yolunda önemli üretimlerde bulunarak birçok kişinin hayır duasını alacak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani