Rüyada “Rüyada Kaftan Görmek” Görmek

Rüyada Kaftan Görmek

Rüyada Kaftan görmek, İslami anlamı ile hayırlara vesile eder. Rüyada görülen kaftan, yaşanacak büyük gelişmelere ve değişimlere yorumlanır.  Rüyada kaftan dikmek, kariyer hayatında başarı sağlamak ve zafer elde etmek anlamına gelir.Rüyada kaftan giymek bazı alimlere göre, rüya sahibinin yaşam kalitesinin yükseleceği işler yapmasına, kazanımlarına ve mal elde etmesine delalet eder. Rüyada kaftan hediye almak, istenen amaçlara ulaşmaya, hayalleri gerçekleştirmeye de yorumlanır.

Rüyada Kaftan Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kaftan görmek, güçlü ve maddi durumu iyi biri ile dostluk kurmaya ya da böyle bir kişiden destek almaya tabir edilir. Aile hayatında, sorunsuz, sakin zamanlar yaşanacağına, varsa geçim sıkıntısının son bulacağına ve ekonomik anlamda yüzlerin güleceğine delalet eder. Rüyada kaftan biçmek, eğitim hayatı için diploma almak, mezun olmak manası taşır. Sevilen insandan güzel sözler ya da teklifler duymaya, birlik ve beraberliğin kuvvetlenmesine tabir edilir.

Rüyada Kaftan Giymek

Rüyada kaftan giymek, önemli kararlar almaya, bu kararların kişini hayatında çok büyük yeniliklere vesile olacağına delalet eder. Ticari hayatta başarılar sayesinde itibar sahibi olmaya, herkes tarafından sevilip sayılmaya da yorumlanır.

Rüyada Kaftan Almak

Rüyada kaftan almak, istenilene ve arzu edilene ulaşmak için kişinin emek verdiğine, çabaladığına ve başarıya ulaşacağına delalet eder. İş hayatında terfi etmek, mevki sahibi olmak ile yorumlanır. Ticari hayatta karlı yatırımlar anlamına gelir.

Rüyada Kaftan Dikmek

Rüyada kaftan dikmek, sahip olunan beceri ve yetenekleri kullanarak iyi yerlere gelmeye, başarıya ulaşmaya tabir edilir. Cafer-i Sadık ( ra ) demiştir ki; rüyayı gören kişinin, hayatındaki her şeyi yoluna koyacağına, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına delalet eder.

Rüyada Kına Kaftanı Görmek

Rüyada kına kaftanı görmek, bekar kimseler için iyi bir insan ile yolların kesişeceğine, sevmeye, sevilmeye ve evliliğe tabir edilir. Evli kimseler için ise ferah bir dönem anlamına gelir.

Rüyada Kırmızı Kaftan Görmek

Rüyada kırmızı kaftan görmek, rüyayı gören kişinin hayatında hızlı gelişecek olay ve durumlara tabir edilir. Kirmani ( ra ) demiştir ki; bu rüya, ticaretin artması anlamına gelir. Diğer bir yorumu ile bu rüya, kişinin, karmaşık ruh haline, dağınık zihnine işaret eder.

Rüyada Yeşil Kaftan Görmek

Rüyada yeşil kaftan görmek, İslami anlamı ile kişinin doğru yolda olduğuna, hak yolundan ayrılmadığına, ibadetlerine olan bağlılığına ve dini inançlarına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, kişinin muradının gerçekleşmesi olarak da yorumlanır.

Rüyada Padişah Kıyafeti Görmek

Rüyada padişah kıyafeti görmek, sıkıntılardan sonra ferahlıklar yaşamaya, sancılı dönemin atlatılmasına, var olan problemlerin çözülmesine delalet eder. Diğer bir yorum ile kişinin güçlü ve varlıklı bir insandan alacağı destek ile de yorumlanır.

Rüyada Bindallı Görmek

Rüyada bindallı görmek, rüya sahibinin şansının ve bahtının açılacağı bir dönem yaşayacağını müjdeler. Diğer bir yorumla bu rüya, hak edilen başarı, kazanç ve mutluluğa kavuşmaya tabir edilir. Özel hayatta güzel gelişmeler olacağına, sevilen insandan ilgi görmeye ve güzel haberler almaya yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani