Rüyada “Rüyada Kafes Görmek” Görmek

Rüyada Kafes Görmek

Rüyada Kafes görmek, üzüntü ve keder hissettirecek olaylar yaşanması anlamına gelmektedir. Rüyada kafeste saka kuşu görmek, çaresizlik içerisinde kalınacak günler olacağına, iç sıkıntısı, keder, gam dolu günler olacağına işaret etmektedir. Rüyada kafeste insan görmek, bu sıkıntılı günlerden kurtulmak için çaba göstereceği günler olarak tabir edilmektedir. Rüyada kafeste tavşan görülmesi esaret olarak da yorum bulmaktadır. Rüyada kafeste muhabbet kuşu görmek, bekar rüya sahipleri için evlenmeye işaret etmektedir.

Rüyada Kafes Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kafes görmek, İmam Cafer -i Sadık (r.a.) bu rüya ile ilgili olarak 3 tabirde bulunmuştur. Bunlar ev, dar yer ve hapistir. İbn -i Sirin (r.a.) rüyada bir kafes sahibi olduğunun görülmesini dar bir alanda bir yerde mahsur kalınacağına yormuştur. Rüyada kafesi kırdığını gören kişi ise hapisten ya da dar sıkıntılı yerden kurtulacağı olarak yorumlamıştır. Rüyada kafes yapmak, ayrıca iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına ve bu işte akraba ya da dostların desteği olacağına dikkat çekmektedir.

Rüyada Boş Kafes Görmek

Rüyada boş kafes görmek sıkıntı ve sorunların duraksamaksızın arka arkaya geleceğine dikkat çekmektedir. Rüyayı gören kişinin sorumluluklarını yerine getirmeyerek ihmal etmesi ve bu sebeple de sıkıntı içerisine gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Kırık Kafes Görmek

Rüyada kırık kafes görmek yaşanan güzel günlerin yerini sıkıntıya bırakacağına ve rızık kesintisi yaşanacağı yönünde yorum bulmuştur. Buna karşılık olarak uzun süredir ödenememiş olan borçların ödeneceğine, işlerinin açılacağına, maddi açıdan bolluk yaşanacağına, neşesinin huzurunun yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada Kafeste Kuş Görmek

Rüyada kafeste kuş görmek sıkıntılı günlerden feraha çıkılacağına dikkat çekmektedir. Ayrıca zenginlik ve mal mülk sembolü olarak da tabir edilmektedir. Kafes içerisinde bir değil de daha fazla kuş olması da sembolü olduğu mal ve mülkün servetin miktarının fazla olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kafes Temizlemek

Rüyada kafes temizlemek aile içerisinde yaşanan tartışmaların kırgınlıkların son bulacağına işaret etmektedir. Ev içerisinde huzurlu, neşeli günler yaşanacağına eski günlere dönüleceğine dikkat çekmektedir. Rüya sahibi kırmış olduğu kalpler ile ilgili olarak gönül alacağına yorumlanmaktadır. Buna karşılık olarak da güvenilen dostlar ile beklenmeyen durumlar yaşanacağına, sıkıntılı günler çekileceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Kafes Yapmak

Rüyada kafes yapmak maddi sıkıntılar olmadan yaşanacak keyifli, huzurlu, refah içinde bir hayata delalet etmektedir.

Rüyada Kafeste Aslan Görmek

Rüyada kafeste aslan görmek rüya sahibinin iç hayatındaki karmaşık fırtınalı durumun yansıması niteliğindedir. Kafesteki aslanın yavru olması birisine yardım edileceğine, aslanın dişi olması kadın bir düşmana, aslan erkek ise de hayatında etkin bir erkeğe işaret etmektedir.

Rüyada Tel Kafes Görmek

Rüyada tel kafes görmek güzel haberler alınacağı, sıkıntılı günlerin son bulacağına
yorumlanmaktadır. Ayrıca çocuğu olmayanlar için bebek olarak tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişi hasta ise iyileşeceğine dikkat çeker. Ayrıca yaşanan sıkıntılardan büyük bir destek ile kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada Eski Kafes Görmek

Rüyada eski kafes görmek maddi ve manevi açıdan uğranacak zarara dikkat çekmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani