Rüyada “Rüyada Kafatası Görmek” Görmek

Rüyada Kafatası Görmek

Rüyada kafatası görmek, rüya sahibi için oldukça iyi bir geleceğe yorumlanır. Rüyada kafatası kesmek, rüyayı gören kişinin, önceden yaşadığı ve etkisini hala hissetmekte olduğu problemlerini geride bırakacaktır. Rüyada kafatası açılması, rüya sahibi sağlık sorunları yaşıyorsa, bu sorunları en kısa zamanda giderecektir.

Rüyada kafatası iskeleti görmek, maddi olarak sıkıntı içerisinde ise bu sıkıntıyı da ortadan kaldırıp, bolluğa erişecektir. Rüyada kafatası kırmak, uzun zamandır hayırlı bir kısmet arıyorsa, bu kısmete hemen kavuşacak ve mutlu bir evliliğe yelken açacaktır. Ayrıca aile ve çevresinde yaşamış olduğu küslükler artık son bulacak, manevi huzura erecektir.

Rüyada Kafatası Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kafatası görmek, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; sıkıntılarını tez vakitte ortadan kaldıracaklardır. En hayırlı kişilerle tanışıp, en kazançlı işlere haiz olacaklardır. Bu rüya mutluluğa ve refaha giden yolların sonuna kadar açıldığını, kişinin bu yolda rahatlıkla ilerleyip hayatını düzene sokacağını müjdeleri.

Rüyada başkasının kafa tasını görmek, psikolojik bir bakış açısıyla da olumlu bir anlam taşıyan hadisedir. Zira kafatası, kişinin korkularını simgeler ve kişi bu korkularla yüzleşmekten geri durmayarak korkularının üzerine gitmeyi amaçlıyordur. Rüyayı gören şahıs için artık ayağa kalkma vakti gelmiştir ve şahıs bu durumun farkındadır. Hem farkındalığın, hem de cesaret yer aldığı bu rüya sayesinde daha aydınlık bir geleceğe kavuşulması da gayet mümkündür.

Rüyada Kafatası Kırılması

Rüyada kafatası kırılması, rüya sahibinin talihsiz bir an yaşayacağına, beklentilerinin karşılıksız kalacağına ve sonuçta maddi veya manevi zarara uğrayacağına dalalet eder. Dertsiz yaşamın dertle dolması, zorlukların birbiri ardında yaşanması ve depresyona düşüp karamsar bir ruh halinin hakim olması anlamlarına da gelebilmektedir.

Rüyada Kafatası Kemiği Görmek

Rüyada kafatası kemiği görmek, rüyayı gören kişinin içsel olarak rahatlayacağı, üzerine çöken kara bulutların dağılacağı ve maddi olarak rahata ereceğini müjdeler. Ayrıca hayırlı bir eş adayının belireceği ve mutlu bir evlilik yapılacağının da habercisidir.

Rüyada Kafatası Çatlaması

Rüyada kafatası çatlaması, şahsın lafını esirgemeyen bir birey olduğu ve bu yönüyle çevresinden takdir topladığını tasvir eder. Şahıs bu yönü sayesinde yüksek mevkilere gelecek ve hem ailesini, hem de dostlarını sevindirecektir.

Rüyada Kafatası Kesmek

Rüyada kafatası kesmek, karşılaşılan zorlukların gayret ve çaba sayesinde ortadan kalkacağının sinyalini verir. Rüyayı gören kişi, azminin ve çabasının karşılığını alacaktır. Döktüğü terin ödülünü fazlasıyla alçak olan kişi, sonunda hep hayalini kurduğu rahata kavuşacaktır.

Rüyada Çocuk Kafatası Görmek

Rüyada çocuk kafatası görmek, rüya sahibinin sahip olduğu korkuların gün yüzüne çıkacağı anlamına gelir. Bu korkular şahsı uzun süredir rahatsız ediyordur ve şahıs bu korkuları olabildiğince bastırıyordur. Fakat artık dayanamıyor ve kendisini dipsiz bir kuyudaymış gibi hissediyordur. Bu rüyada sonra şahıs, bu korkularını ailesine, eşine veya dostuna anlatacaktır ve manevi bir huzura erip yardım alacaktır.

Rüyada Kafatasının Delinmesi

Rüyada kafatasının delinmesi, kişinin duymak istemediği laflar işiteceğine ve bu lafların altında ezilip bunalıma gireceğine dalalet eder. Bu lafların ağırlığında ezilecek olan rüya sahibi, saygınlığını kısmen de olsa yitirecek ve yalnızlık korkusu çekecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani