Rüyada “Rüyada Kafa Görmek” Görmek

Rüyada Kafa Görmek

Rüyada kafa görmek kişinin yaşamındaki saygısının artacağına işaret eder. Rüyada kafa gören kimse, rüya sahibinin sözü geçen bir kişi olacağına delalet eder. Rüyada kafa görmek, zengin bir hayatın habercisidir ve ele geçecek bir parayı da temsil eder.

Rüyada Kafa Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) rüyada kafa görmenin pek çok tabiri vardır. Bunların başında önderlik, zenginlik ve para gelmektedir.

Rüyada Büyük Kafa Görmek

Rüyada büyük kafa görmek kişinin bencil ve kibirli davranışlar gösterdiğine yorumlanır. Bu davranışının kendisine ve çevresine verdiği zararın göstergesidir. Kibirli davranıştan kurtulması gerektiğine dair bir işarettir. Rüyada kendi kafasının büyük olduğunu görmek büyük bir şansın habercisidir. Rüya sahibinin bulunduğu durumunun iyileşeceğine, rahata kavuşacağına tabir olunur. Rüyada vücudunuza oranla büyük bir kafanız var ise bu zenginlik ve malların artması anlamına gelmektedir.

Rüyada Küçük Kafa Görmek

Rüyada küçük kafa görmek başkalarının sizi yönettiğine, kendi kararlarınızı vermek yerine başkalarını dinlediğinize yorumlanır. Kafa başkaları için akıl yürütmek, onlar yerine karar vermek anlamına gelebilmektedir. Rüyada küçük kafa görmek zihnin ve hislerin birbiriyle çelişki yaşadığını, kişinin yapmak istediği ile yaptığının çeliştiğini gösterir.

Rüyada Kafa Yıkamak

Rüyada kafa yıkamak hayali kurulan bir şeye yakın zamanda ulaşılacağına yorumlanır. Kişinin kendini geliştirmek için göstereceği çabayı, elde edeceği başarıyı ve hedeflerine ilerlerken yürüyeceği doğru yolu ifade etmektedir. Yıkanan kafadan akan sular zenginlik anlamına gelir. Yakın zamanda ele geçecek bir paranın habercisidir. Rüyada kafa yıkamak aynı zamanda rüyayı gören kişinin iyi niyetli ve düşünceli bir insan olduğuna yorumlanır.

Rüyada Kafa Kesmek

Rüyada kafa kesmek, işlerin iyiye gideceğine yorumlanır. Uzun zamandır çekilen sıkıntının yerini huzura bırakacağının, güzel günlerin işaretidir. Rüyada kafa kesilirken çıkan kanların anlamı ise bir kişinin kendi çıkarları için rüya sahibini kullanacağına, kullanmak isteyeceğine tabir olunur.

Rüyada Kafa Kanaması Görmek

Rüyada kafa kanaması görmek başarısızlıkların sona ereceğine delalet eder. Rüya sahibinin çabalarının karşılığını alacağına yorumlanır.

Rüyada Kafa Parçalamak

Rüyada kafa parçalamak bir düşmanın olduğuna ve bu düşmanın kişinin her hareketini gözlediğine, onu zarara uğratmak için fırsat kolladığına işaret eder. Aynı zamanda bir talihsizlik yaşanacağına, bunun ise kısa sürede atlatılacağına yorumlanır.

Rüyada Kafa Koparmak

Rüyada kafa koparmak bir yakının, akrabanın ölümüne yorumlanır. Ayrıca uzun zamandır evden uzak olan birinin yuvasına geri döneceğinin, kavuşmanın habercisidir. Aynı zamanda rüyada kafa koparmak kar elde edileceğini gösterir. Bereket, bolluk ile ilişkilendirilir.

Rüyada Kel Kafa Görmek

Rüyada kel kafa görmek rüya sahibinin iş yerindeki yaşayacağı problemleri gösterir. İş yerinden yaşanacak bir hayal kırıklığının, yanlış anlaşılmanın habercisidir. Aynı zamanda bedeni olmayan bir kel kafa görmek var olan bir hastalıktan kurturulacağına, iyileşileceğine delalet eder. Kişi bu kafayı kendi elinde taşıyorsa bu iyiye yorulur. Şansın döneceğine, servet elde edileceğine yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani