Rüyada “Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kadın görmek kötü olarak yorumlanır. Rüyada kadın gören kimse, yalan, dedikodu, entrika ve rüya sahibinin karşısına çıkabilecek kötü olayları temsil ettiği düşünülür. Rüyada kadın görmek, kabir, yani mezar ile eşdeğerdir. Rüyada görülen kadın, kadının, dost kılığına giren bir düşman olduğu da rivayet edilir. Bu düşman iş ya da özel hayatta karşılaşılabilecek bir rakip de olabilir.

Rüyada Kadın Görmek İslami Anlamı

1Rüyaları İslami açıdan yorumlayan kimi rüya tabircileri de bu rüyanın farklı anlamlar taşıdığını söylemişlerdir. Örneğin Cafer-i Sadık (r.a)’a göre rüyada görülen kadın, zevk ve dünya yaşamına dair menfaat anlamını taşır. İmam Nablusi (r.a) ise rüyadaki kadının hapis ya da yapılacak bir ortaklık anlamına geldiğini söylemiştir. İçine ip sarkıtılan kuyu, meyve veren bir ağaç, ayakkabı ya da yaşanılan ev anlamlarını da taşıyabilir.

Rüyada Kadın Öpmek

Rüyada kadın öpmek, rüyayı gören kişinin evli ya da bekar olmasına göre farklı anlamlar taşır. Rüya sahibi bekar ise yeni bir aşka yelken açacaktır. Rüyayı gören kişi evli ve rüyasında öptüğü kadını tanımıyor ise eşiyle arasında kıskançlıktan kaynaklanacak bir hadise yaşanabilir.

Rüyada Kadın Sevmek

Rüyada kadın sevmek, rüyayı gören kişi eğer hastaysa iyileşeceğine ve iyi haberler alacağına işaret eder. Eğer kişinin çevresindeki arkadaş ya da akrabalarının yaşadığı birtakım sorunlar varsa onların bu sorunlarına kendisinin bir çözüm bulacağına da yorumlanır.

Rüyada Kadın Öldürmek

Rüyada kadın öldürmek, aile içinde yaşanacak sorunlara delalettir. Kimi yorumculara göre ise rüyayı gören kişinin çevresinde birikecek iyi insanlara işaret eder. Bu iyi insanlar ile birlikte doğru adımlar atılarak elde edilecek maddi manevi büyük kazançlar anlamına gelebilir.

Rüyada Kadınla Konuşmak

Rüyada kadınla konuşmak, kişinin yaşamındaki içinden çıkılamaz sorunların birer birer çözüleceği anlamını taşır. Kişi, kendisini bir süredir mutsuz eden dertlerinden, kötü duygularından arınabilir. Rüyayı gören kişi eğer bir kadınsa da tam tersi olarak yorumlanır.

Rüyada Bakımlı Kadın Görmek

Rüyada bakımlı kadın görmek, her zaman için iyi bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin güzel ve hayırlı bir ömür geçireceğine işaret eder. Eğer kişi erkekse güzel ve karşılıklı bir aşk yaşayacağına; rüyayı bir kadın görmüşse de platonik olarak bir kişiyi uzaktan seveceğine işarettir.

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek

Rüyada yaşlı kadın görmek üzüntüye ve rüyayı gören kişinin gelip geçen hayatına delalet eder. Acizliği simgeler. Kişi, büyük bir üzüntü yaşayabilir ve arkasından maddi kayba uğrayabilir. Kimi yorumculara göre de kişinin hayalini kurduğu ve çok çalışarak giriştiği yeni işte uğrayacağı hayal kırıklıklarını simgeler.

Rüyada Güzel Kadın Görmek

Rüyada güzel kadın görmek, dünya malı anlamına gelir. Rüya gören kişinin, bolluk ve bereketli bir hayat geçireceği şeklinde yorumlanır. Bolca ziynet takan güzel bir kadını rüyasında gören kişi ise zengin olur.

Rüyada Kadın Organı Görmek

Rüyada kadın organı görmek, çoğunlukla rüya sahibinin iç dünyasını ve duygusal yanını temsil eder. Kişinin ne kadar uğraşsa da var olan birtakım şüphelerinden kurtulamadığı ve iç huzurunu yakalayamadığı şeklinde yorumlanır. Kimi yorumculara göre ise maddi yönden rahatlama ve mevki sahibi olmak anlamını taşır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani