Rüyada “Rüyada Kadın Dövmek” Görmek

Rüyada Kadın Dövmek

Rüyada Kadın dövmek, güç gösterisi ile yorumlanır. Rüyasında bir kadını dövdüğünü gören kişi, korku verecek işler yapacaktır. Rüyada kadın döven adam görmek, sözlü tartışmalar yaşanacağını delalet etmektedir. Rüyada kadın dövülmesi ile alakalı alimlerin İslami açıklamaları şu şekilde olmaktadır.

Rüyada Kadın Dövmek İslami Anlamı

Rüyada Kadın dövmek, Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında bir kadını dövdüğünü gören kişi, boş konuşan ve gövde gösterisi yapan kişidir yorumunu yapmıştır. İbni Şirin (r.a) Rüyasında kadın dövdüğünü gören kişi, düşmanlarını alt edecek güce sahip olacak kişidir demiştir.

Rüyada Kadını Tokatlamak

Rüyada kadını tokatlamak, ceza vermek ile yorumlanır. Rüyasında bir kadını tokatladığını gören kişi, yapılan hatalara karşı cezalandırmalar yapacak ve sorunlarını çözecektir. Rüyasında tokatlanan kadın gören kişi, hak arayan ve aciz kişilere yardım eden kişidir. Kadın tokatlamak, yanlış işlere yatırım yapmak ve zarar etmek ile tabir edilmektedir.

Rüyada Kadınla Kavga Etmek

Rüyada kadınla kavga etmek, akrabalar arasındaki husumet ile yorumlanmaktadır. Rüyasında bir kadın ile kavga ettiğini gören kadın, aile içinde sorunlar ve tartışmalar yaşayacaktır. Rüyasında bir kadın ile kavga ettiğini gören erkek, akrabaları ile tartışmalar yaşayacaktır. Rüyada bir kadın ile yapılan kavga, kadın bir düşmandan gelecek olan zararların habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Yaşlı Kadın Dövmek

Rüyada yaşlı kadın dövmek, yoksul kişiler üzerinden dahi menfaat elde eden, merhametsiz kişiler ile yorumlanır. Rüyasında yaşlı bir kadını dövdüğünü gören kişi, yaptığı kötülüklerin bedelini ödeyecek ve büyük bir sağlık sorunu yaşayacaktır. Rüyasında yaşlı bir kadının dövüldüğünü gören kişi, akrabaları için yardım arayacak ve faydalı şeyler yapacaktır.

Rüyada Hamile Kadın Dövmek

Rüyada hamile kadın dövmek, suç bastırmak ve başkalarının hatalarını açık vermek ile yorumlanır. Rüyasında hamile bir kadını dövdüğünü gören kişi, yaptığı suçların üzerini kapatmak için başkalarına iftira atacaktır. Rüyada birinin hamile kadın dövdüğünü görmek, başkalarının yaptığı haksızlıklara göz yummak ile tabir edilmektedir.

Rüyada Sarışın Kadın Dövmek

Rüyada sarışın kadın dövmek, akrabalar içinde olan kadınların tartışması ile yorumlanır. Rüyasında sarışın bir kadını dövdüğünü gören kişi, akrabaları ile anlaşmazlığa düşecek ve büyük kavgalar edecektir. Sarışın kadın, mal ve para ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kadın Tarafından Dövülmek

Rüyada kadın tarafından dövülmek, hataların bedelinin ödeneceği yönünde yorumlanır. Rüyasında bir kadından dayak yediğini gören kişi, yaptığı haksızlıklar ile alakalı yüzleştirmeler yaşayacak ve ayıplanacaktır.

Rüyada Kadının Kadını Dövmesi

Rüyada kadının kadını dövmesi, ahlaksız işlere karışmak ve bunu gizleyememek ile yorumlanır. Rüyasında kadınların kavga ettiğini gören kişi, çevresindeki kadınlara karşı dikkatli olmalı ve güvenmemelidir.

Rüyada Düşmanı Dövmek

Rüyada düşmanı dövmek hayırlı şekilde yorumlanır. Rüyasında düşmanını dövdüğünü gören kişi, güçlü ve başarılı olacaktır. Rüyada kadın bir düşmanı dövmek maddi güce, erkek düşmanı dövmek ün kazanmaya yorulur. Rüyada düşmanı dövmek, zarar almadan kavgalardan ve kazalardan kurtulmak ile yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani