Rüyada “Rüyada Kadife Görmek” Görmek

Rüyada Kadife Görmek

Rüyada Kadife görmek, İslami anlamı; rüyayı gören kişinin ailesi ve yakın çevresi tarafından sevildiğine, takdir edildiğine ve hakkında hep iyi konuşulduğuna delalet eder. Kirmani(r.a)’ya göre, rüyada kadife elbise görmek, kişinin yumuşak huylu biri olduğuna, iyi kalpliliğine delalet eder. Başka bir yoruma göre Rüyada Kadife çanta görmek, bu rüya, iş ve mesleki hayatta hızla gelişecek olaylara değerlendirilir.

Rüyada Kadife Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kadife görmek, rüya sahibinin hayatında geçim sıkıntısı varsa sona ereceği, borçların ödeneceği anlamına gelir. İş hayatında bir yatırımın kar getireceğine de tabir edilir. Rüyada Kadife koltuk görmek, rüya sahibi, gerek özel yaşantısında gerek sosyal hayatında sevilip sayılacaktır. Diğer bir yorum ile, Rüyada Kadife perde görmek, sevilen kişiden alınacak güzel tekliflere delalet eder. Rüyada Kadife pantolon görmek, iş hayatında başarılı atılımlar yapmak olarak da değerlendirilir. İş hayatında ortaya çıkabilecek bir takım problemlere, ortaklıklarda sorunlara, yatırımlarda aksiliklere de yorumlanır.

Rüyada Kadife Perde Görmek

Rüyada kadife perde görmek, yaşanılan sıkıntılı ve sancılı dönemin sona ereceğine, üzüntü veren durumlardan kurtulmaya tabir edilir. Kirmani (r.a ) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi, büyük başarılar elde edecek, işlerini büyütecek ve yatırımlar yapacak manası taşır.

Rüyada Kadife Ceket Görmek

Rüyada kadife ceket görmek, huzurlu bir döneme işaret eder. Kişinin yeni bir bakış açısı kazanacağına, bu sayede rahat ve ferah bir dönem yaşayacağına yorumlanır. Sevilmek olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Kadife Kese Görmek

Rüyada kadife kese görmek, hayırlara vesile eder. Maddi durum ve olanaklar ile tabir edilir. Rüya sahibinin, işlerinin iyi gideceğine, kazanç ve gelirde artış yaşanacağına, malların çoğalacağına, ele geçecek paraya yorumlanır.

Rüyada Kadife Kumaş Görmek

Rüyada kadife kumaş görmek, uyarıcı nitelikte bir rüyadır. Kişinin vereceği kararlarda dikkatli olması gerektiğine dikkat çeker. İslami anlamı; kişinin yaptığı hatalar ve yanlışlar yüzünden yaşayacağı sıkıntılı sürece delalet eder.

Rüyada Kadife Çiçeği Görmek

Rüyada kadife çiçeği görmek, dini yorumu ile bolluk, bereket, rızıkta atış, nasip ve kısmet olarak değerlendirilir. Bu rüya, hayallerin gerçek olacağı, isteklerin gerçekleşeceği manasına gelir.

Rüyada Kadife Elbise Görmek

Rüyada kadife elbise görmek, aile, akraba ve dostlarla geçirilecek güzel ve mutlu zamanlara delalet eder. Kirmani ( ra ) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi, mutlu bir dönem yaşayacaktır. Aynı zamanda, özel hayatta yaşanacak olumlu gelişmelere, tekliflere de tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Kadife Görmek

Rüyada kırmızı kadife görmek, şans olarak tabir edilir. İslami yorumu ile kişinin bahtının açılacağına, yolundaki tüm engellerin kalkacağına ve şansının bol olacağına yorumlanır. Yeni bir insanla tanışmaya, sevgi dolu bir birliktelik kurmaya ve aşka delalet eder.

Rüyada Kadife Pantolon Görmek

Rüyada kadife pantolon görmek, var olan sorun ve sıkıntılara çare bulmaya, çözümler üretmeye ve tüm sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder. Cafer-i Sadık ( ra ) demiştir ki; bu rüyayı gören kişinin aile ve iş hayatında güzel ve olumlu gelişmeler yaşanacağına yorumlanmıştır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani