Rüyada “Rüyada Kadeh Görmek” Görmek

Rüyada Kadeh Görmek

Rüyada Kadeh görmek, oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören bireyin yeni, güzel ve sürprizli olaylar yaşayıp, şansının ve kısmetinin açılacağını gösterir. Rüyada kadeh bardağı kırmak, bu bireyin kısmetleri bol olacaktır. Rüyada şarap kadehi görmek, kişi hayırlı ve uğurlu olan kararlar alacaktır. Bununla beraber akıllı hamleler yapacaktır. Birey arzularını yerine getirmek adına karşısına çıkacak olan yolları en doğru biçimde kullanmayı başaracağına delalet eder. Bu rüyada hem başarı, hem huzur hem de mutluluk söz konusudur. Rüya sahibi oldukça fazla güzellikler ile karşı karşıya gelecektir.

Rüyada Kadeh Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kadeh görmek, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; birkaç tane tabire sahiptir. Bunlar; uzun ömür, mal ve mülk, hayır, bereket, inancın sağlam olması gibi tabirlerdir. Bireyin yaşamının basit hale gelmesi ve bireye destek olacak olan insanların artması kesindir. Bu yüzden bireyin her türlü işi yolunda gidecek ve huzurlu yaşayacaktır.

Rüyada Kadeh Yıkamak

Rüyada kadeh yıkamak, rüyayı gören kişinin işlemiş olduğu ya da işlemediği bir suç nedeniyle ceza almasına yorulur. Suçun doğru olup olmamasının zaman içinde ortaya çıkmasıyla bireylerin kafasının rahatlayacağına ve sorunlarına karşılık yanıt bularak iş konusunda rahatlayacağı biçiminde yorumlanır.

Rüyada Kadeh Tokuşturmak

Rüyada kadeh tokuşturmak, bireylerin kafasının karışık ve bulanık olmasından ötürü kurtulacağına, hafifleyip, etrafının hayırlı bireyler ve iyi insanlar ile dolup taşacağına işarettir. Bununla beraber bireyin huzurunun ve keyfinin de yerine geleceği söylenebilir.

Rüyada Kadeh Kırmak

Rüyada kadeh kırmak, pek iyi yorumlanmaz. Bireyin başına kötü olayların geleceğine ve bununla beraber acı gelişmeler yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören bireyin kariyerin sarsılıp, işlerinin bozulma noktasına geleceğinin habercisidir.

Rüyada Kadeh Tutmak

Rüyada kadeh tutmak, genel anlamı ile iyidir. Bireyin ilerleyen zamanlarda her konuda çok iyi bir duruma geleceğine, iş yaşamında veya sosyal yaşamında sorun yaratacak olan vaziyetler olmayacağına yorulur. Bununla beraber bireyin mutlu yaşayacağına delalet edilir.

Rüyada Boş Kadeh Görmek

Rüyada boş kadeh görmek, rüyayı gören bireyin güvenmiş olduğu ve sevdiği bireylerin aracı olacağı gönül işine sıcak bakıp, alacağı bu kararın da bireye uğur, şans ve hayır getireceğine, Allah’ın kendisini utandırmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Şarap Kadehi Görmek

Rüyada şarap kadehi görmek, rüyayı görmüş olan bireyin muradına erip, istediği bireye kavuşacağını gösterir. Bireyin kavuşmayı çok istediği kişiye kavuşup, onunla yaşamını birleştireceğine, onunla beraber yaşamının sonuna dek çok huzurlu olacağına işaret eder.

Rüyada İçki Kadehi Görmek

Rüyada içki kadehi görmek, keyfe, eğlenceye, dostlar ile bir araya gelmeye, çok çalışıp kazancın karşılığını almaya ve krallar gibi yaşamaya tabirdir. Rüyayı gören bireyin dertleri, kafaya takmadığına, mümkün olabildiğince eğlenmeye çalıştığına yorulmaktadır.

Rüyada Kadeh Bardağı Görmek

Rüyada kadeh bardağı görmek, bireyin kul hakkına girmeyeceğine delalet eder. Hırsızlık yapmayıp buna asla başvurmayacağına, vermiş olduğu emeklerin hakkını sonuna dek alacağı şeklinde yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani