Rüyada “Rüyada Kadavra Görmek” Görmek

Rüyada Kadavra Görmek

Rüyada Kadavra görmek, pek hayra yorulmaz. Kadavrayı gören kişi, rüyasıyla beraber birçok zor sorun ile karşılaşmaya başlayacağına delalet eder. Rüyasında kadavra gören kişi sorunlarla beraber çıkmaza girecek ve sorunların üstesinden gelmekte oldukça zorlanacağına işaret eder.

Rüyada kadavra görmek, ayrıca kişinin hayır yapması ve sadaka çıkarması gerektiğine de delalettir. Kişi birçok işinde başarısız olacak ve tüm bu olaylar sonucunda oldukça zor zamanlar yaşayacak. Sevdiği kişiler ile bu süreç içerisinde küskünlükler yaşayacak ve yalnız bir hayata sahip olacağına delalettir. Kişinin maddi kaynaklı olan ailevi sorunlar karşısında çaresiz kalacağına işarettir.

Rüyada Kadavra Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kadavra görmek, İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; hatalarının farkında olsa bile örtbas ettiğinden dolayı sürekli içerinde bir sıkışma hissedeceğini işaret eder. Fakat süreç sonunda kişinin kalbini kırdığı dostlarıyla tekrardan barışacağına da işaret eder. Ayrıca kadavra dikmek gören kişinin aile hayatında da bazı haksızlıklar yapacağına fakat kırgınlıkların çok uzun sürmeden yine son bulacağına işarettir.

Ayrıca rüya sahibin bir sırrı saklamak için emek harcarken birçok kötü yola başvuracağına ve aile bireyleri ile arasının çok kötü bozulacağına da işarettir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; kişi sırrını saklamaya çalışırken etraftakileri üzeceğine ve mutsuz bir hayata adım atacağına işarettir. Yakın zamanda iftiraya da uğrayacağına ve iftiraya uğradığı kişilere duyduğu yakınlık dolayısıyla hüsrana uğrayabileceğine işarettir. Kişinin sırtından bıçaklanacağına delalettir.

Rüyada Ceset Görmek

Rüyada ceset görmek, kişinin iş hayatında oldukça fazla çaba harcadığına fakat bunun sonucunda ise hakkı olan konuma ulaşamayacağına delalettir. Ayrıca ceset gören kişinin iş hayatında sürekli onun arkasından işler çeviren ruhsuz kişiye de işarettir. İş hayatında ne kadar çalışırsa çalışsın yine de hak ettiği konuma yükselemeyip daha da dip seviyeleri görebilir. Aile hayatında ise, akrabalar arasında kötü kalpli ve dedikoducu, ruhsuz kimseye işaret eder. Kişilerin buna karşı dikkatli olması için uyarıcıdır.

Rüyada Kadavra Dikmek

Rüyada kadavra dikmek, kişinin hayatında sürekli birilerini kırdığına işarettir. Kişinin sonradan pişman olduğuna fakat yine de gurur yapıp bu haksızlığa devam ettiğine delalettir. Rüyayı gören kimse, bu rüyayla beraber artık sürekli yaptığı gururunu bir kenara bırakır ve artık kalbini kırdığı kişilerden özür dilemeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Ceset Saklamak

Rüyada ceset saklamak gören kişinin hayatında, birçok kötü sırrı olduğuna ve etrafındaki kişilerin bu sırlardan haberdar olmalarını istemediğine işarettir. Ayrıca rüya sahibinin yakın zamanda bu sırrı açığa çıkarmak isteyen birisiyle karşılaşacağına, fakat bu sırlarını saklamak için büyük bir emek harcayacağına işarettir.

Rüyada Kadavra Kesmek

Rüyada kadavra kesmek gören kişinin, aile hayatında ve iş hayatında asla istediği gibi bir manzara elde edemeyeceğine ve kişinin bu olaylar sonucunda depresyona gireceğine işaret eder. Kişinin rızkının köreleceğine, nasibini kapatmaya çalışan kişiye işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani