Rüyada “Rüyada Kaçırmak” Görmek

Rüyada Kaçırmak

Rüyada kaçırmak, farklı şekillerde tabir edilmektedir. Rüyasında bir şeyleri kaçırdığını gören kişinin peşine gitmemesi gereken işler vardır. Rüyada kaçırmak, gelecek olan zararların önüne engellerin çıkmasıdır. Rüyasında kaçıran kişiye aşık olmak ise, elinde olanlar ile yetinmeli ve daha fazlasını istememelidir. Rüyada kaçırmaya çalışmak, ile alakalı alimlerin İslami yorumları şöyle olmuştur.

Rüyada Kaçırmak İslami Anlamı

İbni Şirin (r.a) Rüyasında bir şeyleri kaçırdığını gören kişi, güçlü kişiler tarafından korunuyordur demiştir. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada kaçırmayı, hayırsız işlere güç yetirememek, ilahi engellerin oluşması ile tabir etmektedir. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında kaçırdığını gören kişiler, farklı işler ile uğraşmalı ve suyu akışına bırakmalıdır yorumunu yapmıştır.

Rüyada Uçağı Kaçırmak

Rüyada uçağı kaçırmak aceleci kişileri temsil eder. Rüyasında uçağı kaçırdığını gören kişi, aceleci olmamalı ve acele şekilde işlere kalkışmamalıdır. Rüyada kaçırılan uçak, yanlış yatırımların ve mal kayıplarının da habercisidir. Rüyada başka birinin uçak kaçırdığını görmek, göz hapsine alınan bir yakını delalet etmektedir.

Rüyada Otobüs Kaçırmak

Rüyada otobüs kaçırmak, küçük planların yapılması ile yorumlanır. Rüyasında otobüs kaçırdığını gören kişi, küçük işler ile uğraşacak ve daha büyük fırsatları kaçıracaktır. Rüyada başkasının otobüs kaçırdığını görmek, kişilerin imkanlarını gizlemek ve zor durumda kalmalarına sebep olmaktır. Rüyada otobüs kaçırmak, acele ile yapılan hatalardan sıyrılmaya çalışan kişileri alamet etmektedir.

Rüyada Kız Kaçırmak

Rüyada kız kaçırmaz, hayırsız şekilde yorumlanır. Rüyasında kız kaçırdığını gören kişi, başına bela alacak ve suçlanacaktır. Rüyada kız kaçıran birini görmek, yapılan işlerin karlı olduğunu düşünerek yatırım yapmak ve batmak ile tabir edilmektedir. Rüyada kız kaçıran birine yardım etmek, zor durumda olan kişilere yüklenmek ve kötülük yapmak ile yorumlanır.

Rüyada Birini Kaçırmak

Rüyada birini kaçırmak, korkmak ve üstünü kapatmak olarak mana edilir. Rüyada birini kaçırmanın manası, kıskançlıktan kaynaklı edilen kötü sözleri temsil eder. Rüyasında birini kaçırdığını gören kişi, kıskançlıkları nedeni ile kendine büyük zararlar verecektir. Birini kaçırmak, iş hayatında ki başarıların önünü kesen kişileri de ifade eder. Rüyada birini kaçıran kişiler görmek, göz yumulan haksızlıkları delalet eder.

Rüyada Eşinin Kaçırılması

Rüyada eşinin kaçırılması, aile içinde ki terslikleri ve zıt düşünceleri alamet etmektedir. Rüyasında eşinin kaçırıldığını gören kişi, hane için huzursuzluk yaşayacak ve inatlaşmalar sonucunda ayrılık kararı alacaktır.

Rüyada Altına Kaçırmak

Rüyada altına kaçırmak, korku ve saklanan sırlar ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, uzun zamandır sakladığı şeyleri daha fazla saklayamayacak ve alay konusu olacaktır. Rüyada altına kaçıran başka birini görmek, başkalarının açıklarını aramak ve ortaya çıkarmak ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Sınavı Kaçırmak

Rüyada sınavı kaçırmak, iş fırsatlarını değerlendirememek ve sınavlardan geçer not alamamak ile yorumlanır. Rüyasında sınavı kaçırdığını gören kişi, iş hayatında istediği yükselişe ulaşmayacak ve aynı görevlerini yapmaya devam edecektir. Sınavı kaçırmak, okul hayatında başarısızlığı da işaret etmektedir.

Rüyada Treni Kaçırmak

Rüyada treni kaçırmak, huzur kaçırmak ve sorun çıkartmak ile yorumlanır. Rüyasında treni kaçırdığını gören kişi, huzur kaçıran ve can sıkıcı işler yapacaktır. Rüyada başkasının treni kaçırdığını görmek, akrabalar içindeki kötü niyetli kişilerin hane içine yapacakları müdahaleleri temsil eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani