Rüyada “Rüyada Kaçırılmak” Görmek

Rüyada Kaçırılmak

Rüyada Kaçırılmak, kişinin gizli bir düşmanı tarafından sürekli olarak izlendiğine ve yanlış bir hareket anında hemen saldırıya geçeceğine delalet eder. Rüyada tanımadığı biri tarafından kaçırılmak, bu düşman öylesine kötü niyetler içerisindedir ki rüyayı gören kimsenin hayatını mahvetmek ve onu bir felakete sürüklemek ister. Birçok rüya tabircisinin yaptığı yorumlara göre ise rüyada kaçırılmak birinin düşmanları karşısında çok aciz olduğunu ve onlardan korktuğunu gösterir.

Rüyada Kaçırılmak İslami Anlamı

Rüyada Kaçırılmak, İbni Sirin (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında kaçırıldığınıı görürse, düşmanlarından gelecek her türlü saldırıya hazır olmalıdır. Rüyasında kaçırıldığını gören biri, düşmanı tarafından takip ediliyor demektir ve kısa zamanda onunla karşı karşıya gelebilir.” Buna göre rüyada kaçırılmak düşmanların ortaya çıkması ile alakalı olduğu için hayırsız bir rüyadır.

Rüyada Sevgilisi Tarafından Kaçırılmak

Rüyada sevgilisi tarafından kaçırılmak, çok sevilen birinin kötü niyetlere sahip olacağı ve düşmana dönüşeceği anlamına gelmektedir. Rüyasında sevgilisi tarafından kaçırıldığını gören kimse, bir akrabasının veya bir dostunun kendisine karşı olan kötü tavrı fark edecek ve artık aralarındaki samimiyetin yok olduğuna inanacaktır.

Rüyada Tanımadığı Biri Tarafından Kaçırılmak

Rüyada tanımadığı biri tarafından kaçırılmak, kişinin etrafının tanımadığı düşmanlar ile sarılı olduğuna ve büyük bir tehlikenin kendisini beklediğine işaret eder. Rüyasında tanımadığı bir kişi tarafından kaçırıldığını gören kimse, kendisini düşmanlarının tam ortasında bulur ve büyük bir felaket ile karşı karşıya olduğunun farkındadır.

Rüyada Arabayla Kaçırılmak

Rüyada arabayla kaçırılmak, birinin kötü emelleri yüzünden büyük bir fırsatı kaçırmak anlamına gelir. Yani rüya sahibinin eline çok önemli bir fırsat geçecek ancak kötü niyetli bir insan bu fırsatın değerlendirilmesine engel olacaktır.

Rüyada Kaçırılmaya Çalışılmak

Rüyada kaçırılmaya çalışılmak, düşmanlarla edilecek olan mücadeleye delalet eder. Rüyasında kaçırılmaya çalışıldığını ancak karşı tarafın başarısız olduğunu gören kimse düşmanlarına karşı zafer kazanır. Ancak karşı tarafın denemeleri başarılı olursa, rüya sahibi büyük bir kayıp alacak demektir.

Rüyada Kaçırılmaktan Kurtulmak

Rüyada kaçırılmaktan kurtulmak, kişinin düşmanlarının arasından kurtulduğuna işarettir. Bir süredir onlarla iş birliği içerisinde olan rüya sahibi, sonunda onların ne kadar kötü insanlar olduğunu fark edecek ve kendini kurtarmanın yolunu bulacaktır.

Rüyada Teröristler Tarafından Kaçırılmak

Rüyada teröristler tarafından kaçırılmak, düşmanın çok güçlü ve kalpsiz olduğunu gösterir. Bu yüzden rüyayı gören kimse düşmanından gelecek herhangi bir hamleden korkmaktadır. Rüyasında teröristler tarafından kaçırıldığını gören insan, düşmanlarından gelecek tehlikelere karşı kendini korusa da çok büyük bir endişe içerisinde demektir.

Rüyada Kaçırılmak Ve Kurtulmak

Rüyada kaçırılmak ve kurtulmak, artık güzel günlerin yakında olduğunu ima eder. Rüyayı gören kişi bundan böyle hayatındaki kötü niyetli insanları saf dışı bırakacak ve onlardan gelecek felaketler ile mücadele etmek zorunda kalmayacaktır. Rüyasında kaçırıldığını ve sonra da kurtulduğunu gören biri sonunda refaha erer.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani