Rüyada “Rüyada Kabus Görmek” Görmek

Rüyada Kabus Görmek

Rüyada Kabus görmek, rüya sahibini, sevmeyen, çekemeyen, kin güden, istemeyen kişilerin varlığına yorulur. Rüyada kabus görmek, başarısız, kötü kalpli, kişinin başarılarını, ilerlemesini hazmedemeyen kişilerin varlığıdır. Rüyayı görenin, yaşadığı olayları değerlendirmesi gerektiği, olayların yaşanan kısmının, asıl nedenden farklı olduğudur. Rüyayı sahibinin, sürekli yüzeysel kararlar aldığı, olayların derinine inemediği, bu yüzden devamlı sıkıntı yaşadığıdır. Kişinin yaşadıkları nedeniyle, ümidinin tamamen bittiği, bir çıkmazın içine girdiği, moralinin çok bozuk olduğu, ancak müjdeli bir haber alacağıdır.

Rüyada Kabus Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kabus görmek, İslamiyete göre kişi dost olduğunu sandığı kişilerin dost olmadıklarını anlayacak, bugüne kadar onlara inanmak ile ne büyük hata işlediğini anlamasına yorumlanır. O kişilerin aslında kin güden, arkadan konuşan, kem göze sahip insanlar olduklarını bilecektir.

Nablusi(r.a)’ya göre kötü insanlarla iletişimini koparacak, onlardan uzaklaşacak, hepsi ile selam ve sabahı kesecek, onlarla var olan bütün bağlarını bitirecektir. Cabir Radıyallahu anh, rüyada kabus görmek, sahih hadislerin dışında hareket etmemek gerektiğini gösterir buyurmuştur.

Rüyada Kabus İçinde Kabus Görmek

Rüyada kabus içinde kabus görmek, kişinin depresyonda olduğunu bilmesi, ruhsal durumunda büyük sorunlar olması, içinden çıkamadığı sıkıntılı durumlar yaşamasıdır. Yaşanan olaylara, kişinin kendisini çok kaptırması, yaşanan olayların dışına çıkıp biraz da dışarıda olayları izlemesi gerektiğidir.

Rüyada Kabusla Uyanmak

Rüyada kabusla uyanmak, başka insanlar ile birlikte yaşanan ortak bir sorun olduğunu, bu sorunu çözebilmek için, başka insanlar ile işbirliği yapılacağını gösterir. Rüya sahibinin emniyet içinde olmadığına, belalara, başına gelebilecek felaketlere, kötü olaylara, her türlü musibete yakın durduğunu gösterir. Kişiye türlü türlü oyunlar oynanacağı, kişinin çok fazla dolandırıcılık olayları ile karşılaşacağı, başına gelenler dolayısı ile çok şaşıracağı ve üzüleceğini gösterir.

Rüyada Korkuyla Uyanmak

Rüyada korkuyla uyanmak, kişinin son derece büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına, önemli ölçülerde maddi zarara gireceğine, büyük miktarlarda para ve mal kaybına uğrayacağına işarettir. Kişi bir felakete uğrayacak, varını yoğunu kaybedecek, maddi zararları had safhada olacak, para yönünden, bir çıkmaza saplanıp kalacaktır.

Rüyada Ağlayarak Uyanmak

Rüyada ağlayarak uyanmak, kişi büyük bir sürpriz ile karşılaşacak, çok mutlu olacak, çok sevinecektir. O kadar çok sevinecek ki ayakları yerden kesilecek, mutluluktan uçacak, sevinçten ne yapacağını şaşıracaktır. Huzur, esenlik ve feraha kavuşacak, hayal bile edemeyeceği kadar güzel olaylar onu bulacak, tüm sorunları sona erecektir.

Rüyada Bağırarak Uyanmak

Rüyada bağırarak uyanmak, kişi çok önemli bir konuya tanıklık yapacak, bu konu kamu ile alakalı olacaktır. Devlet kapısında nimete erecek, işleri çok düzelecek, devlette yüksek mevkilere çıkacak. İyi haberler alacak, bütün endişelerinden sıyrılıp sevinecektir.

Rüyada Kabus Görüp Korkmak

Rüyada kabus görüp korkmak, kişi kendisine sevinç verecek bir olay ile karşılaşacaktır. Diğer insanlardan üstün olacak, zafere kavuşarak bazı şeyler kazanacaktır. Kişi günahkar ise, günah işlemeye devam edecek, hatalarını sürdürecek, yaptığı yanlışlara yenilerini ekleyecek, hata üstüne hata yapmaya devam edecektir. Kişinin işlediği günahlardan dolayı tövbe etmesi demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani