Rüyada “Rüyada Kaburga Görmek” Görmek

Rüyada Kaburga Görmek

Rüyada Kaburga görmek, yaradılış kıssasına ve dolayısıyla bir kadına delalet edilmektedir. Rüyasında kaburga kemiği gören kimse bir erkek ise, bu kimse hayırlı bir eşe sahip olacaktır. Bu hayırlı eşten, salih amelli evlatlarının da olacağını müjdeleyen bu rüya hayırlıdır.

Rüyasında kaburga gören kimse bir kadın ise, bu kadın Allah’ın kendisini yarattığı temiz ve saf olan öze sadık kalarak hayırlı ameller işleyen, günah işlemekten çekinen, Allah’ın emrettiği biçimde yaşama arzusuna sahip olan bir kadındır. Bu kadın o güne kadar işlediği günahlardan ve yanlışlardan dönerek, Allah’ın rızasını gözeterek yaşamaya başlayacaktır.

Rüyada Kaburga Görmek İslami Anlamı

Rüyada kaburga görmek, büyük Din Alimi İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; kadınlara delalet eder ve aynı zamanda kaburga çadır direkleri veya bir eve işaret eder. Buradan hareketle bu rüyayı gören kimseler aile yaşamında huzur bulur, hayırlı bir eş ile evlenirler. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada kaburga ve yine rüyada kaburgaların çevrelediği böğür bölgesini görmek, beş biçimde tabir edilir. Buna göre kadın, kız, cariye, evde bulunan yaşlı bir kadın ve hizmetçi olarak açıklanan rüya, genel olarak hayırlara yorulmaktadır.

Rüyada Kaburga Kemiğinin Kırılması

Rüyada kaburga kemiğinin kırılması, iyiye yorulmaz. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibi için bir uyarı niteliği taşımaktadır. Bu kimse dikkatli olmalı, özellikle birlikte iş yaptığı insanlara karşı temkinli olmalıdır. Çünkü bu rüya kişinin güvendiği kimselerden göreceği bir kötülüğe işaret edilir.

Rüyada Kaburga Eti Yemek

Rüyada kaburga eti yemek, bir kimsenin bolluk ve bereket ile dolu olarak geçecek günlerine işarettir. Rüyasında geniş ve kalabalık bir sofradan kaburga eti yediğini gören kimse, dünyevi hayatta başarıya erişir. İşlerinde kolaylıklar hasıl olur. Geçim sıkıntılarından kurtulan kişi, ömrünce huzur ve afiyet içerisinde yaşar.

Rüyada Kaburganın Ağrıması

Rüyada kaburganın ağrıması, hikmet ve ilim gibi şeyler ile açıklanmaktadır. Rüyasında kaburgasının ağrıdığını gören bir kişi, öğrencilik yaşamında başarıya erişir. Aynı zamanda bu kimse dini yönden de bilgi ve ilim sahibi olur. Bu rüya kişinin elde edeceği menfaatleri de temsil etmektedir.

Rüyada Kuzu Kaburgası Görmek

Rüyada kuzu kaburgası görmek, borcu olan kimseler için bu borçlardan tez vakitte kurtulmaya delalettir. Ayrıca gelecek olan hayırlı ve güzel bir kazanca, çekilen sıkıntılardan ve zorluklardan sonra gelecek olan rahatlığa işaret eden bu rüya başka bir yoruma göre aile içinde yaşanacak tartışmaları temsil eder.

Rüyada Hayvan Kaburgası Görmek

Rüyada hayvan kaburgası görmek, emeklerin karşılığında gelecek olan güzel günlere ve başarıya işarettir. Bu rüyanı sahibini mutlu, huzurlu ve bereketli günler beklemektedir.

Rüyada Kaburga Pişirmek

Rüyada kaburga pişirmek, ağız tadına ve afiyete işarettir. Bu rüyayı görenler evlerinde sükunete, refaha ve mutluluğa erişirler.

Rüyada Hayvan Kaburgası Görmek

Rüyada hayvan kaburgası görmek, sıkıntıların bittiğine sevinçli günlere delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani