Rüyada “Rüyada Kabuk Görmek” Görmek

Rüyada Kabuk Görmek

Rüyada Kabuk görmek, başka nesnelere ve gelişmelere bağlı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada görülmüş olan kabuğun ne olduğuna bakmak gerekir ve örnek olarak deniz kabuğu ile çekirdek kabuğu görmenin yorumları aynı değildir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyada ağaç kabuğu görmek yolculuğa, deniz kabuğu müjdeye işarettir. Rüyada kabuklu yumurta görmek; ticari getirisi olan girişimler içerisine gireceğine, düşkünlükten uzak olmaya, bereket içeren vakitlere, hayırlı evlada, istenilmiş olan huzura, dostlukları için huzura işarettir.

Rüyada Kabuk Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kabuk görmek, ufak bir zaman daha geçtikten hemen sonra işlerin kendi kendine yoluna gireceğine, sevdiği bireylerden önemli hainlikler göreceğine işaret eder. Rüyada kabuk bağlamış yara görmek, bireyin etrafında saygınlığını yitirip, yaptığı yanlışların ufak zaman içerisinde telafi edileceğine yorumlanır. Bu birey aynı şekilde çok bereketli olup, gitmiş olduğu her yere kısmeti, uğru, şansı da beraberinde alır. Rüyayı gören kişinin güzel ve vefalı dostları olur. Bu sebeple yaşamda sırtı yere gelmez. Çünkü düşmüş olduğu zaman elinden tutacak olanı çok olacaktır.

Rüyada Kabuk Soymak

Rüyada kabuk soymak, değer verdiği ve sevdiği bireylerin her zaman yardım etmesi manasına gelir. Bireyin problemli, üzüntülü günlerinin geride kalacağına, kötü durumlarının son bulacağına, gurbette işsiz ise iş bulacağına ya da vatanına döneceğine delalet eder.

Rüyada Fındık Kabuğu Görmek

Rüyada fındık kabuğu görmek en hayırlı ve güzel rüyaların arasında bulunur. Bol rızk, huzur, hayırlı evlat, verim içeren hasat, neşe, sağlık ve para manasına gelmektedir. Rüyası içerisinde fındık kabuğu görenlerin eli asla dara girmez. Elini uzatmış olup, aklına koyduğu her türlü iş içerisinde başarılı olur.

Rüyada Soğan Kabuğu Görmek

Rüyada kuru soğan kabuğu görmek, iş yaşamında atılım yapacağına, kendisine önemli kar getirecek olan işler yapacağına, sağlık problemleri ile uğraşılacak bir dönemin sona ereceğine alamet eder.

Rüyada Muz Kabuğu Görmek

Rüyada muz kabuğu görmek, dertlerin ve endişe içeren durumların biteceğine, mutluluk ve başarının artacağına tabir edilir.

Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek

Rüyada çekirdek kabuğu görmek, rüya sahibinin kendisine hayrı olmayacak işe para yatırmasına veya kendine hayrı olmayacak olan birine gönül bağlaması şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören birey beyhude umutlar ve çabalar içerisindedir.

Rüyada Deniz Kabuğu Görmek

Rüyada deniz kabuğu görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında ve eğitim hayatında önemli projeler gerçekleştirmek istediğine ve bunun için de kendi beceri, bilgi ve yeteneklerini kullanacağına, kimseden yardım almayarak önemli başarılar elde edeceğine tabir edilir. İş yaşamı ile alakalı çalışmaların gerçekleştirilebilmesi için uzun bir vakit yurtdışı söz konusu olacaktır.

Rüyada Kabuk Tarçın Görmek

Rüyada kabuk tarçın görmek, üzüntülerin sona ermesi, önemli başarıların sağlanması, kısmet alınması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kabuk Yara Görmek

Rüyada kabuk yara görmek, bireyin hayatına bolluğun geleceği manasına gelir. Birey içinde bulunduğu olumsuzluklardan kurtularak, olumlu gelişmeler ile karşı karşıya kalacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani