Rüyada “Rüyada Kabristan Görmek” Görmek

Rüyada Kabristan Görmek

Rüyada Kabristan görmek, rüya sahibinin yakın zaman içinde başına gelecek büyük felaketler ile tabir olunur. Rüyada kabristan gören kimse, çok mutlu olduğu bir anda alacağı haber ile büyük bir çöküş yaşayacak ve geri dönülmesi imkansız bazı adımlar atacaktır. Birçok rüya tabircisine göre rüyada kabristan görmek, kişinin hayatının çok kısa bir sürede berbat bir hal alacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kabristan Görmek İslami Anlamı

Rüyada kabristan görmek, İmam Nablusi (r.a) ise bu konu hakkında şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında kabristan görürse bu rüyadan hayır beklemesin. Çünkü kısa zaman içerisinde çok kötü felaketlerin hayatını yerle bir edeceğini görecektir.” Çoğu rüya tabircilerine göre de kabristan görmek, rüyayı gören kimsenin fiziksel anlamda çok ciddi bir hastalığa yakalanacağına işarettir.

Rüyada Kabristanda Ağlamak

Rüyada kabristanda ağlamak, kişinin sıkıntılar karşısında artık sabrının tükendiğini gösterir. Bu kimse artık çabalamaktan vazgeçecek ve her şeyi oluruna bırakacaktır. Rüyasında kabristanda ağladığını gören kimse ruhsal anlamda büyük bir çöküntü yaşayarak olaylar karşısında çabalamaktan vazgeçer.

Rüyada Kabristanda Dolaşmak

Rüyada kabristanda dolaşmak, rüya sahibinin sonunda aydınlanma yaşayacağı kısa bir yolculuğa çıkacağına delalet eder. Bazı yorumculara göre bu aydınlanma kişinin doğru yola yönelmesiyle gerçekleşecek, bazılarına göre ise bu kişi daha önce gün yüzüne çıkmamış bir gerçeği öğrenecektir.

Rüyada Kabristan Temizlemek

Rüyada kabristan temizlemek, sıkıntılı bir zamanda uzanan yardım eline işarettir. Bir akraba veya dosttan gelecek olan bu yardım, hayattaki birçok derdi alıp götürecektir. Rüyasında kabristan temizlediğini gören biri çok sevdiği birinin yardımı ile hayatında baş gösteren zorlukların birçoğunu aşma gücüne sahip olacaktır.

Rüyada Kabristan Sulamak

Rüyada kabristan sulamak, haneye dahil olacak bebek ile yorumlanır. Bu bebek hane halkı için oldukça hayırlıdır. Büyüdüğünde başarılı işlere imza atacak ve ailesini gururlandıracaktır. Rüyasında kabristan suladığını gören biri ileride övgü kaynağı olacak bir bebeğe sahip olur.

Rüyada Kabristan Ziyareti Yapmak

Rüyada kabristan ziyareti yapmak, uzaktan gelecek bir düşman ile bağdaştırılır. Ancak bu düşman hem aile içinden biridir hem de gerçek yüzünü kimseye göstermiyordur. Aile bireylerini birbirine düşürmek, onların aklını kötü düşüncelerle doldurmak için gelen bu düşman, amaçlarının bir kısmını elde ettikten sonra gerçek yüzünü gösterecektir.

Rüyada Kabristana Gitmek

Rüyada kabristana gitmek, aile büyükleri tarafından verilecek öğütleri ima eder. Rüyayı gören kişi meşgul olduğu yanlış işlerden dolayı anne babasının dikkatini çekecektir. Rüyasında kabristana gittiğini gören biri anne ve babasından öğütler alarak doğru yola yönelir. Bu yüzden hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Kabristanda Dua Etmek

Rüyada kabristanda dua etmek, oldukça hayırlı bir rüyadır. Çünkü kişinin kazancının artacağı ve bununla da yoksul insanlara yardım edeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kimse bir süredir maddi açıdan çektiği sıkıntıların yok olduğuna şahit olacaktır ve şükretmek için de yardıma muhtaç insanlara maddi yardımda bulunacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani