Rüyada “Rüyada Kablo Görmek” Görmek

Rüyada Kablo Görmek

Rüyada Kablo görmek, kişinin kararlarının daima arkasında olacağına ve bu yönünün de gelişerek adeta hayat felsefesine dönüşeceğine işaret edilmektedir. Kirmani(r.a)’ya göre rüyasında kablo gören kimsenin sonucu her ne olursa olsun tüm kararlarının daima arkasında olacağına işaret sayılır.

Rüyada Kablo Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kablo görmek, bu nedenle de sürekli mutsuz ve sürekli çevresi tarafından ikinci plana atılan insan muamelesi görmektedir. Bu özelliği açısından değerlendirilecek olunduğu zaman rüyada kablo görme konusu son derece farklı sonuçlarının bulunduğu rüya olarak yorumlanır. Kavgacı, geçimsiz tip modelinin uzun bir süre daha devam edeceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kablo Takmak

Rüyada kablo takmak kişinin maddi açıdan çok zor günler geçirdiğine işaret etmektedir. Fakat söz konusu buhranlı zamanın çok yakın bir dönemde ortadan kalkarak
rüyada kablo görme ile karşı karşıya kalan kişinin bu sorunlarından çok kısa bir zaman diliminde anında kurtulmasına delalet edilir. Bu anlamıyla da değerlendirilecek olunursa her yönden rüyasında kabloyla uğraşan kişinin sıkıntılı dönemlerden geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Kablo Kesmek

Rüyada kablo kesmek kişinin maddi açıdan zor zamanında hep yanında olacak onu anlayan ve ona destek olup kol kanat geren birisinin bulunduğuna işaret etmektedir. Bu açıdan da birbirlerinden aldıkları dayanma gücünün verdiği kuvvetle yakın zamanda söz konusu maddi sıkıntıların ortadan kalkacağına hükmedilmekte ve her anlamda kablo kesen kimsenin sıkıntının ardından gelen bir genişlik, rahatlık dönemine işaret edilmektedir.

Rüyada Kablo Almak

Rüyada kablo almak İslam alimleri tarafından renginin de belirlenmesine bağlı olarak yorumlanır. Eğer kablonun rengi siyahsa karamsar zor meşakkatli günler geçirilmesine delalet edilir. Kablonun rengi beyaz ise bu durumda bu zor zamanların yakın bir zamanda ortadan kalkacağına fakat hiçbir şekilde kablonun renginin belli olmadığı sadece rüyasında bir dükkandan kablo aldığını gören kimsenin ise umutlarını kıran, uykularını kaçıran birtakım maddi problemlerinin bulunduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Kablo Bağlamak

Rüyada kablo bağlamak geçim sıkıntısı çekileceğine ama bunun hemen arkasından da ferahlığa, esenliğe ve huzura erişime delalet kabul edilmektedir. Bu nedenle kişinin son zamanlarda karşı karşıya kaldığı bunalımlı zaman diliminde sürekli sabrı elden bırakmaması ve azimli davranarak kendisini dirayetli kılması İslam alimleri tarafından tavsiye olunmaktadır.

Rüyada Kablo Döşemek

Rüyada kablo döşemek kavgaya, gürültüye ve patırtıya yorumlanır. Rüyasında sürekli kablo döşeyen bir usta halinde suret edilmesi kişinin çevresiyle sürekli kavga halinde, anlaşmazlık ve geçimsizlik halinde bulunduğuna işaret kabul edilir.

Rüyada Kablo Koparmak

Rüyada kablo koparmak kişinin hayatında yegane destekçisi olarak yakın bir dostunun bulunduğuna işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kimse yaşadığı maddi zorluğu atlatmada sadece bu yegane dostundan destek alacak ve sadece onunla ağlayıp onunla dertlerini paylaşacak demektir. Ama eninde sonunda birlikte bütün bu sıkıntıların üstesinden gelinerek her anlamda dertler tamamen ortadan kalkacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani