Rüyada “Rüyada Kabin Görmek” Görmek

Rüyada Kabin Görmek

Rüyada Kabin görmek, kişinin dost olarak tanımladığı çok yakın çevresi tarafından ihanete uğrayabileceğine yorumlanır. Rüyada Kabin memuru olmak, bu nedenle kişinin işleri bir türlü yoluna girmeyeceğine işarettir. Sürekli yakın çevresinden ihanet görerek bunun cezasını alabileceğine işaret etmektedir. Bu nedenle rüyada kabin görmek durumuyla karşı karşıya kalan kimsenin söz konusu durumlara karşı daima tetikte olması ve uyanık davranması tavsiye edilmektedir.

Rüyada Kabin Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kabin görmek, İslamiyete göre ayrıca düşmanlarının artacağına ve de bu düşmanlarının kendisini hiçbir anlamda çekemediklerine yorumlanır. Tüm işlerinde tekerine çomak sokacaklarına da delalet etmektedir. Bütünüyle bu özellikler bakımından değerlendirilecek olunursa tamamen farklı nitelikleri bulunan bu kimsenin engellerle karşılaşsa da asla yılmayacağı kabin görmek konusunun tabiridir. Bütünüyle bu özellikleri bakımından değerlendirilecek olunursa rüyasında uçak kabinini gören kimsenin her yönüyle kendisini ileri noktalara taşıma konusunda tamamen kararlı ve azimli olduğu anlaşılmaktadır.

Rüyada Mağaza Kabini Görmek

Rüyada mağaza kabini görmek kişinin bahtının açık olmasına rağmen etrafında mevcut olan birtakım dost yüzlü yalancılar nedeniyle şansının yaver gitmeyeceğine yorumlanmaktadır. Bu anlayış doğrultusunda da kişinin elindeki fırsatları, şansları bir türlü değerlendiremeyeceği ve her anlamda işlerinin yaver gitmemesi şekilde yorumlanarak karşımıza çıkmaktadır.

Rüyada Uçak Kabini Görmek

Rüyada uçak kabini görmek kişinin bir hayli özgürlüğüne düşkün olacağına ve sürekli yeni atılımlar içerisinde koşuşturacağına delalet sayılır. Bunun yanında bu atılımlarında önüne birtakım atlatması gereken engellerin de çıkacağına ama bunları üstün zekası ve pratikliği sayesinde hemen atlatabileceğine işaret sayılır.

Rüyada Giyinme Kabini Görmek

Rüyada giyinme kabini görmek kişinin hastalık geçireceğine ama bunun günahlarını dökeceğine ve bu nedenle de mustarip olmaması gerektiğine işaret sayılır. Bu özelliğinin yanı sıra rüyada kabin görmek kişinin dertlerle sıkıntılarla dolu günleri karşılamaya yakın olduğuna da işaret edilmektedir. Din alimi ve rüya yorumcusu Cafer-i Sadık (r.a) buyurur ki :” Peygamberimiz buyurmuştur ki hastalık bir kulun günahını döker; eğer kulun başına hastalık gelmişse bilsin ki bu hayırlıdır” sözüyle hadis-i şerife bianen konuya işaret etmektedir.

Rüyada Kabinde Elbise Denemek

Rüyada kabinde elbise denemek kişinin hayatında özellikle de iş hayatında yeni denemeler içerisine gireceğine rivayet edilmektedir. Bu bakımdan da bireyin mevcut işine her an nokta koyarak yeni bir iş denemesine girişeceği anlamı çıkarılır. Bunun yanında söz konusu rüyayı gören kimsenin sıkıntılı günler geçirebileceğine de rüyada kabin görmek yorumlanmaktadır.

Rüyada Cam Kabin Görmek

Rüyada cam kabin görmek hayra değil şerre yorumlanır. Her ne kadar camın pürüzsüz ve şeffaflığı insana bir huzur verse de rüyasında camdan yapılmış bir kabin gören kimsenin işleri aksayacak, dert üstüne dert eklenecek. Bütün bunlar da yetmezmiş gibi bir de yakın çevresi tarafından ihanete, aldatmaya da uğrayacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Duşa Kabin Görmek

Rüyada duşa kabin görmek kişinin yakın zamanda müjdeli haberler alıp üzerindeki kara bulutların artık dağılacağına delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani