Rüyada “Rüyada Kabeye Gitmek” Görmek

Rüyada Kabeye Gitmek

Rüyada Kabeye gitmek, rüyayı görenin, iş hayatında yaşanmış olan sıkıntılarından dolayı, uzun bir süre geçmesine rağmen ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine işaret eder. Rüyada Kabe’ye gittiğini görmek, böylece kişinin hayatı boyunca çok mutlu olacağına işaret eder. Ayrıca rüyada Kabe’ye giden bir kimsenin, Allah katında affedileceğine, iş yaşamında ortaya çıkmış olan sorunlarından korkusuz bir şekilde üzerine gidilerek, çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada Kabe’ye gitmek tavaf etmek, zor bir dönemden geçecek olan bir toplumun, sabrederek duasını ve ibadetini hiçbir zaman aksatmaması gerekir. Rüyanın Kabe’de yıkık olarak görülmesi, bir sınavın yaklaşması olarak da yorumlanır.

Rüyada Kabeye Gitmek İslami Anlamı

Rüyada Kabeye gitmek, İslam alimlerine göre farklı yorumlara açık olabilecek anlamlara gelir. İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada kabeyi görmek, rüyayı gören kişinin Beytullah’a gireceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda Kâbe’yi adabına uygun olarak tavaf ettiğini görmek de farz olan ibadetlerin yerine getirileceğine yorulur. Rüyasında kabeyi uzaktan gören kişi, amacına ulaşabilmek amacı ile mücadeleye girmiş ve kendine sunulmuş olan teklifleri de hoşnutluk ile karşılar.

Rüyada Kâbe’ye El Sürmek

Rüyada Kâbe’ye el sürmek, hoşgörülü olan yaşlı adama, rızkın kazançlı olacağına, tez zamanda duyulacak olan iyi haber öğrenmeye, içten davranmakta olan yaşlı insana ve kötü insanlardan kendisini kurtarmaya işaret eder.

Rüyada Kâbe’ye Dokunmak

Rüyada kabeye dokunmak, ele geçmiş olan kazançların azalacağına, endişe ve korkuların geçeceğine ve işle ilgili olan çalışmaların ortaya konulacağına delalet eder.

Rüyada Kabeye Bakmak

Rüyada kabeye bakma, kişinin huzurlu, mutlu olacağına yorulur. Aynı zamanda kişinin korktuğundan emin olduğuna işaret eder. Ayrıca rüyada kabeye bakmak, esenlik ve huzura kavuşacağına, kişinin bir duvarının yıkıldığını görmek dini bir önderin vefat edeceğine işarettir.

Rüyada Kabeye Yürüyerek Gitmek

Rüyada kabeye yürüyerek gitmek, kişinin rahatlayacağına, hem beden hem de ruh olarak iyileşeceğine, kişinin yaşantısının daha kolay bir hale geleceğine yorulur. Ayrıca, rüyada kabeye yürüyerek gitmek, çok uzun zamandır yaşamış olduğu sıkıntılardan ve zor durumlardan rahat ve kolay bir şekilde kurtulur.

Rüyada Kabeyi Ziyaret Etmek

Rüyada kabeyi ziyaret etmek, böylece kişilerin aralarında bulunan buzların eriyeceğine ve böylece tartışmaların tatlılara bağlanacağına, uzun zamandan beri yapılacak olan bir işin nihayete ereceğine işarettir.

Rüyada Kabeyi İzlemek

Rüyada kabeyi izlemek, dünya nimetlerinden uzak olan maneviyata önem veren kişilerin hayatlarını güzellikler ile sürdürmekte olan kişilere işaret etmektedir. Rüyayı gören kişilerin, kudret sahibi, Allah yolundan ayrılmayan ve gönlü zengin olan kişilerdir.

Rüyada Kabeyi Uzaktan Görmek

Rüyada kabeyi uzaktan görmek, rüyayı gören kişinin ibadetlerini yapabilmek için içerisinde bulunduğu durumlardan sıyrılıp, kendine yön çizmesine, böylece hayatını güzel kılarak, manevi duygularının gelişmesi için mücadeleye gireceğine yorumlanır.

Rüyada Kabeyi Yıkık Görmek

Rüyada kabeyi yıkık görmek, bir felakete işaret eder. Kişilerin özel hayatında yaşanacak olan olaylardan daha çok, İslam’a yönelik olan dünya genelindeki saldırılarının artacağına ve Müslümanların yaşayacakları zorluklara işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani