Rüyada “Rüyada Kaban Görmek” Görmek

Rüyada Kaban Görmek

Rüyada Kaban görmek, bu rüyayı gören kişinin kısa süre içinde çok iyi yol kat edeceğine ve bir işte başarı elde edeceğine işaret eder. Rüyada kaban gören kimse için, statü sahibi olacağı anlamına gelir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında kaban gören kişi kısa sürede hayatında değişimler yaşar ve iş hayatında yükselir.

Rüyada Kaban Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kaban görmek, bu rüyayı gören kimse için hayırlı ve mutlu günlere yakın zamanda ulaşacağı anlamları taşır. Rüyasında kaban deneyen kimse çok mutlu olur ve ömür boyu bu mutluluğu sevgilisiyle paylaşır. Geçim sıkıntılarından ve borçlardan kurtulmaya delalet eder. Rüyada kaban görmek yakın zamanda ele para geçmesi bu sayede borçlardan kurtulmaya rivayet olur.

Rüyada Kaban Almak

Rüyasında kaban aldığını gören kimse yakın zaman da çok seveceği bir arkadaş çevresi edinmesine rivayet edilir. Rüyasında kaban alan kimse kötü günün de ve iyi günün de onu bırakmayacağı dostlar edinir.

Rüyada Kaban Giymek

Rüyada kaban giydiğini gören kimse yakın zaman da iş hayatında statüsü artar, zam alır ve geçim zorluklarından kurtulur. Rüyasında kaban giydiğini gören kimse yakın zaman da iş hayatında köklü değişiklikler yaşar. Mutlu olacağı haberler alır ve sevinç gözyaşları döker.

Rüyada Çaldırmak

Rüyada kaban çaldırdığını gören kimse yakın zaman da iş hayatında aksaklıklar yaşar ve koltuğundan olur. Verdiği emekler boşa gider ve eli dara düşer. İşlerin kötüye gitmesiyle çevresinde dostu kalmaz. Sevdikleri ile ayrılıklar yaşanabilir.

Rüyada Yeni Kaban Görmek

Rüyasında yeni kaban gören kimse yeni bir işe başlar ve fazlaca para elde eder. Yeni kaban görmek kişinin iş hayatında başarılı olacağı ve sosyal hayatında yapacağı yeni işlere işarettir. Yeni çevre edinmek, yeni iş kurmak, yeni bir ilişki yaşamak gibi anlamları da mevcuttur.

Rüyada Kaban Dikmek

Rüyasında kaban diktiğini gören kimse iş hayatında çok başarılı olur ve her zaman yeni işleri kovalar. Yapacağı bu atılımlar sayesinde mal mülk sahibi olur. Helal para kazanmak için verilen emek ve evin bereketinin çoğalması olarak bilinir.

Rüyada Kaban Denemek

Rüyasında kaban denediğini gören kimse sevdiği kişi ile yakın zamanda kuracağı mutlu bir yuvanın işaretidir. Bu rüya kurulacak olan yuvanın güven bağları içerisinde, sevgi dolu ve güzel olacağı anlamlarına gelir.

Rüyasında Siyah Kaban Görmek

Rüyasında siyah kaban gören kimse yakın zaman da işleri ile alakalı sorunlar yaşar ve mutsuz olacağı günler yaşayabilmektedir. Rüya gören kişi için zor günlerin başında olabilir ve bu rüya da onun için uyarı niteliği taşır. Rüyada siyah kaban gören kimse mutsuzluklar yaşar ve pişmanlıklar dolu bir döneme girebilir.

Rüyada Uzun Kaban Görmek

Rüyada uzun kaban gören kimse bol bereketli bir dönem yaşar ve sevdikleri ile mutlu olacağı bir döneme girer. Uzun kaban gören kimse hayırlı günler yaşar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani