Rüyada “Rüyada Kabak Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kabak Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kabak görmek, hayırlı ve kazançlı şeylere delalet eder. Rüyada kabak gören kişiler için şan, şöhret, saygınlık, itibar, bolluk, bereket, zafer, başarı ve sağlık anlamına gelir. Rüyada görülen kabak, kişinin zamanında kaybettiği bir eşyaya yeniden ulaşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kabak Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kabak görmek, peki dini yoruma göre nasıl yorumlanır? Kişi rüyasında ne kadar çok kabak görürse, o kadar çabuk işlerinde yükseleceğine, itibar kazanacağına ve saygınlığa ulaşacağına rivayet edilir. Kişinin rüyasında kabak ya da kabak çekirdeği görmesi, İmam Nablusi (r.a.)’kıssasına dayanarak hidayete ermeye ve zalimlikten, hastalıktan şifa bulması ile rivayet edilmektedir.

Rüyada Kabak Pişirmek

Rüyada kabak pişirmek, hayırlı bir izdivaca işarettir. Bazı durumlarda ise rüyada kabak pişirmek, mutluluk, huzur, zengin bir kadın ya da erkek, bereketli bol kazançlı bir iş, helal gelir ve nimetler kazanmaya rivayet eder. Rüyayı gören kişinin, geleceğinin de parlak olacağı, yaşamının zaferlerle dolu olacağına rivayet eder.

Rüyada Bal Kabağı Görmek

Rüyada bal kabağı görmek, uzun bir yola ya da seyahat programına çıkmaya delalet eder. Rüyasında bal kabağı gören şahıs deniz aracı ya da herhangi bir vapurla deniz aşırı bir seyahate gidecek demektir. Sevdikleriyle birlikte uzun ve hayırlı bir hayata işaret eder.

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

Rüyada kabak çekirdeği görmek, çekirdeği bulmak ya da serpmek ise hayırlı işler yapacağına ve çevresindeki sevdiklerini gururlandıracak işler yapılmasına işaret eder. Yapacağı işlerde akıllara kazınacak ve yaşamının sonunda bile isminin anılmasına ve bilinmesine işaret etmektedir.

Rüyada Kabak Tatlısı Yemek

Rüyada kabak tatlısı yemek, rüyayı gören kişi ister kadın ister erkek olsun bekar ise mutlu bir evliliğe ya da bir kısmete, eğer rüyayı gören kişi evli ise de hayırlı bir mal edineceklerine işaret etmektedir. Ayrıca kişinin yaşadığı sağlık sorunlarına karşı da derman bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kabak Tarlası Görmek

Rüyada kabak tarlası görmek, olumlu ve istikrarlı adımlar atıp hayırlı kısmetli zamanlara, insanların rüyayı gören kişiye imrenerek ve kıskançlıkla bakacağına rivayet edilir.

Rüyada Yeşil Kabak Görmek

Rüyada yeşil kabak görmek, büyümekte olacak bir işi hızlandırmaya, küçük işleri genişletmeye bu sayede yüksek ve bol kazançlar elde etmeye rivayet edilir.

Rüyada Dolmalık Kabak Görmek

Rüyada dolmalık kabak görmek, yayılmakta olan bir dedikodunun engellenmesine, içi boş konuşmaların ve yanlış fikirlerin düzeltileceğine, doğru söz söyleyip doğru konuşmaya rivayet edilir.

Rüyada Kabak Bahçesi Görmek

Rüyada kabak bahçesi görmek, rüyada kabak tarlası görmekle benzer şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi hayırlı atılımlar gerçekleştirip çevresindekileri gururlandıracağına işaret eder.

Rüyada Dalında Kabak Görmek

Rüyada dalında kabak görmek, hayırlı bir evliliğe ve bu evlilikten doğacak hayırlı bir evlada rivayet edilir. Kişi evli değil ise hayırlı bir işe ve yüksek bir kazanca rivayet edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani