Rüyada “Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek” Görmek

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

Rüyada Kabak Çekirdeği görmek, İslami yorumu ile kişinin, verdiği çaba ve emeklerle mutlu günlere ulaşmaya, sabırla başarı kazanmaya, iyi hissetmeye, mutluluk bulmaya ve huzur dolu günlere tabir edilir. Diğer bir yorumu ile rüyada kabak çekirdeği görmek, artacak maddi kazanca, ele geçecek paraya ya da mala yorumlanır.

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kabak çekirdeği görmek, özel hayatta bazı konular üzerine çok konuşulduğuna, problemleri çözmek için uğraş verildiğine yorumlanır. Rüyada kabak çekirdeği almak, eşler arasında fikir alışverişleri yapıldığına ve çözümlerin varlığına delalet eder. Rüyada kabak çekirdeği satın almak, rüya sahibinin yakın çevresinden bir insanın yaşadığı olay ya da durumlara şahit olacağına ve ona destek vereceğine de yorumlanır.Rüyada kabak çekirdeği ekmek, uzun zamandır devam eden parasal sıkıntıların olduğuna ve bu sıkıntılardan kurtulmaya tabir edilir.

Rüyada Kabak Çekirdeği Yemek

Rüyada kabak çekirdeği yemek, Kirmani ( ra ) demiştir ki; ufak tefek bütün sorunların biteceği ve yeni başlangıçlar anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, birden fazla işlerle uğraştığına, bütün işlerin üstesinden geldiğine tabir edilir.

Rüyada Kabak Çekirdeği Almak

Rüyada kabak çekirdeği almak, iş ve mesleki anlamda yeni sorumluluklar, görevler ve projeler olacağına, kişinin her zamankinden daha fazla çalışması gerektiğine delalet eder. Cafer- i Sadık ( ra) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi, kazandığı parayı biriktirir.

Rüyada Kabak Çekirdeği Dikmek

Rüyada kabak çekirdeği dikmek, yeni bir işe adım atmaya, yeni bir yatırım ya da projeye girmeye ve bu işten bol para kazanmaya delalet eder. Diğer bir yorumu ile bu rüya, hane içinde bereketli bir dönemin yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Kabak Çekirdeği Vermek

Rüyada kabak çekirdeği vermek, kişinin çevresindeki bir insan ile iletişim kuracağına, geçmişten gelen sorunların ve problemlerin üzerine konuşup çözüm aramaya delalet eder.

Rüyada Kabak Çekirdeği Satmak

Rüyada kabak çekirdeği satmak, kişinin, ruhsal dünyasına işaret eder. Tüm olumsuz duygu ve düşüncelerden arınmaya, kötü ruh halinden sıyrılıp kendini iyi hissetmeye delalet eder. Diğer bir yorumu ile bu rüya, küs ya da ayrı olun kişiyle karşılaşmaya ve iletişim kurmaya yorumlanır.

Rüyada Kavrulmuş Kabak Çekirdeği Görmek

Rüyada kavrulmuş kabak çekirdeği görmek, eğitim ve iş hayatında önemli bir karar aşamasında olunduğuna tabir edilir. Üzerinde dikkatle ve ince düşünülmesi gereken konu ve olaylara da delalet eder. Bu rüya, başarı kazanmak anlamına da gelir.

Rüyada Kabak Çekirdeği Çitlemek

Rüyada kabak çekirdeği çitlemek, rüya sahibinin çevresinde bazı dedikodular döndüğüne ve bu dedikodulardan haberdar olmaya yorumlanır. İbni Sirin ( ra ) demiştir ki; bu rüya, detaylı çaba ve çalışma gerektiren işlere delalet eder.

Rüyada Kabak Çekirdeği Kurutmak

Rüyada kabak çekirdeği kurutmak, bir takım sorunların ya da problemlerin üzerini örtmek ya da onları görmezden gelmek anlamına gelir. Rüya sahibinin, hayatını ilgilendiren konularda planları olduğuna, bu planları gerçekleştirmek için adımlar atacağına ve bu adımların kişi için doğru olacağına delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani