Rüyada “Rüyada Jeton Görmek” Görmek

Rüyada Jeton Görmek

Rüyada jeton görmek, birkaç farklı şekilde yorumlanır. Rüyada jeton gören kimse, bol kazançlı bir işe sahip olunduğuna ve bu işten elde edilecek para ile ev alınacağına delalettir. Rüyada jeton görmek, ayrıca jeton çıkılacak seyahatlere de işarettir. Rüya sahibinin kısa zamanda çok para kazanacağını ve bol kısmetli olduğunu gösterir.

Rüyada Jeton Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada jeton görmek güzel dostluklara, yardımlaşmaya ve fırsatlarla dolu bir yaşamın habercisidir. Ayrıca sıkıntıların ve borçların geride kalacağının, bol kazançlı günlerin geleceğinin müjdecisidir. Rüyasında jeton gören kimse talihinin açıldığına şahit olur. Uzun süredir beklediği haberi alır, bebek bekliyor ise muradına erer ve yıllardır görmediği yakınına kavuşur.

Rüyada Jeton Almak

Rüyada jeton almak yolculuğa delalettir. Rüya sahibi deniz, kara ya da tren yolculuğu ile kısa mesafeli bir noktaya seyahat edecektir. Özellikle iş ile olabilecek bu seyahat sonrasında bol kazançlı günlerin geleceğine yorumlanır. Kişi kazancına kendisi dahi şaşırır.

Rüyada Jeton Atmak

Rüyada jeton atmak, şansa işarettir. Rüya sahibinin hem ailevi, hem de iş hayatında sürekli şansının yaver gideceğini gösterir. Ayrıca hasta kişinin sağlığına kavuşacağına da işarettir. Kazancın artacağına ve rızkın boşalacağına delalet eder. Rüya sahibi uzun yıllar bolluk ve sağlık içinde yaşamını sürdürür.

Rüyada Jeton Bulmak

Rüyada jeton bulmak, rüya sahibinin cesaretini kısa sürede gün yüzüne çıkaracağına yorumlanır. Rüya sahibi sahip olduğu yetenek ve donanımı dışarıya çıkarır ve daha önce hep beklettiği, cesaret edemediği şeyleri yoluna sokar. Ayrıca büyük başarıya ve mevki sahibi olmaya da yorumlanır.

Rüyada Jeton Satmak

Rüyada jeton satmak, müjdeli haberlere işarettir. Kişi uzun süredir beklediği bir terfiye ya da özlediği birine kavuşur.

Rüyada Jeton Kaybetmek

Rüyada jeton kaybetmek, güvensizliğe ve hayal kırıklığına işarettir. Güvensizliğin kol gezdiği yoğun ve boğucu bir döneme girilir. Ayrıca beklenmedik hastalıklar, ani haberler ve iptal edilen yolculuklara da yorulur.

Rüyada Telefon Jetonu Görmek

Rüyada telefon jetonu görmek, zor günlerin geride kalacağına ve rahat, mutlu, bolluk dolu bir yaşam sürüleceğine işarettir. Rüya sahibinin yardımsever ve iyi kalpli biri olduğuna, daha büyük bir ev ya da daha lüks bir araba alacağına da delalettir. Aynı zamanda rüya sahibinin ailesinin sözünü dinlemeyen asi biri olduğuna ve bu sebepten pişmanlık duyacağına da yorumlanır.

Rüyada Oyun Jetonu Görmek

Rüyada oyun jetonu görmek, hayal kırıklığı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin yakınları tarafından iftiraya uğrayacağına, işyerinde işlerin karışacağına ve herkesin güvenini kaybettiğine işarettir. Ayrıca oyun jetonu evli kimse için bebek müjdesi olarak da yorumlanır.

Rüyada Tren Jetonu Görmek

Rüyada tren jetonu görmek, erdemli kimseye işarettir. Rüya sahibinin asla haram yemediğine ve herkese güven veren biri olduğuna işaret eder. Ayrıca tren jetonu iyi niyetli ve yardımsever kimseye delalettir. Rüya sahibi etrafındaki insanlarca saygı gören ve sözü dinlenen kimsedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani