Rüyada “Rüyada Jelibon Görmek” Görmek

Rüyada Jelibon Görmek

Rüyada jelibon görmek, kişinin medeni haline göre değişen bir rüya olmaktadır. Rüyada jelibon gören kimse, bekarlar için tanınmayan, yabancı bir insan ile evlilik yapılmasına işaret etmektedir. Rüyada jelibon görmek, evlilik sonrası zor bir anlaşma yaşanacağına ama mutlu bir evlilik olacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Jelibon Görmek İslami Anlamı

Rüyada jelibon görmek, rüyada jelibon yemek, rüyada jelibon almak, rüyada jelibon dağıtmak, rüyada jelibon satmak şekillerinde olabilmektedir. Aynı zamanda rüyada jelibon çalmak, rüyada jelibon şeker görmek, rüyada renkli jelibon görmek, rüyada draje şeker görmek gibi tabirleri de bulunmaktadır.

Rüyada Jelibon Yemek

Rüyada jelibon yemek, rüya sahibinin uzun zamandan beri aşk hayatında kimse olmadığına işaret etmektedir. Uzun zaman sonra kalbini birine açacağına ve mutlu olacağı birisi ile evlilik yoluna gitmesi durumuna yorumlanmaktadır. Duygusal anlamda çok etkili bir ilişkiye yelken açacağına ve birlikte mutlulukların günden güne artacağına işaret etmektedir. Yaş itibari ile bu rüyayı gören kişilerin ise eşleriyle ya da yeni tanışacakları biri ile yeni bir döneme gireceklerine delalet etmektedir. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; “Rüyada görülen tatlı mutluluk ve helal rızka delalettir.”

Rüyada Jelibon Almak

Rüyada jelibon almak, kişinin fiziki anlamda çok yorulacağı tüm işlerin bir anda çoğalacağı bir döneme girildiğinin habercisi olmaktadır. Sıkıntı içerisinde olduğunu düşünen kişinin kazancı oldukça fazla artacak ve yeni yatırımlar yapmaya gideceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda çevresindeki kişilerin kendisine hep destek verdiğini öğreneceği bir olay ile karışılacağına da delalet etmektedir.

Rüyada Jelibon Dağıtmak

Rüyada jelibon dağıtmak, kişinin iş ve aile yaşantısında sabir gerektireceği bir döneme gireceğine delalettir. Belirli bir zaman dilimi bu şekilde sabırlı davranabilen kişinin tüm kapılar önüne açılabilecektir. Rahatsızlıklar hissedeceği dönem içerisinde sağlığına çok dikkat etmesi gerektiğine de işaret etmektedir.

Rüyada Jelibon Satmak

Rüyada jelibon satmak, kişinin çok sevecen ve iyi niyetli biri olarak tanındığına işaret etmektedir. Çevresi tarafından hayatı boyunca sevilen bir insan olduğuna ve yaptığı hataların bu sebeplerden kolayca affedileceğine işaret etmektedir. Bir olay sonrasında can sıkıcı bir rahatsızlığın ortaya çıkacağına fakat çevredeki insanların desteği ile bu durumdan kolayca çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada Jelibon Çalmak

Rüyada jelibon çalmak, rüya sahibinin çevresindeki bir kişiyi ölesiye kıskandığının manasına gelmektedir. Kıskanılan kişinin kariyeri ve aşk ilişkisine önemli zararları dokunacağına ve bu durumun anlaşılması halinde ise birçok kişinin rüya sahibine arkasını dönmesine neden olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Jelibon Şeker Görmek

Rüyada jelibon şeker görmek, rüyayı gören kişinin bir dönem kazancını çok fazla artacağına işaret etmektedir. Kazancının sürekli artacağını düşünen kişinin parasını boş işlere harcaması durumunda çok kısa sürede işsiz ve fakir biri haline gelmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Renkli Jelibon Görmek

Rüyada renkli jelibon görmek, ailesinin yaşadığı geçim sıkıntısı sonunda kişinin kariyerine odaklandığına işaret etmektedir. Eğitim hayatında parlak dönemler yaşayarak kişinin ilerdeki hayatına yön vereceğine işaret etmektedir. Ailesinin kişiyi zor duruma sokacağı zamanlar sonrasında rüya sahibinin ailesine çok büyük yardımları dokunacağına ve çevresindeki insanlar tarafından kıskanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada Draje Şeker Görmek

Rüyada draje şeker görmek, çevresinde hoş karşılanmayan kötü giyimli insana delalet etmektedir. Rüya sahibinin küçük düşürücü bir olay sonrası kendini toparlamasına işaret etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani