Rüyada “Rüyada Jant Görmek” Görmek

Rüyada Jant Görmek

Rüyada Jant görmek, kişinin kendi yararına olacak faydalı bir seyahate çıkacağına, bu seyahatte mutlu zamanlar geçireceğine işarettir. Rüyada jant kapağı görmek kimi zaman aile büyüklerini ziyaret etmek kimi zaman da özlem duyulan kişileri görmek anlamına gelir. Rüyada kırık jant görmek, eğer akrabalar arasında kırgınlık var ise yapılan ziyaret ile bu kırgınlıklar son bulacak demektir. Kişinin sevdiklerini ihmal etmemesi, onlarla daha fazla zaman geçirmesi gerektiği ile tabir olunur.

Rüyada Jant Görmek İslami Anlamı

Rüyada jant görmek maddi durum konusunda şanslı olmak anlamına da gelir. Özellikle kişinin mal elde etmesi ve araba alması gibi güzel olaylarla müjdelenir. Kişinin sahip olacağı bir mal kendisine çok iyi gelecek demektir.

Kirmani(r.a)’ya göre rüyada görülen jant alın teri ile kazanılan parayı, haklı kazancı, haramdan uzak durmayı ve dürüst olmayı ifade eder. Rüya sahibi dürüstlüğüyle kazanacak ve kalbinin ekmeğini yiyecek demektir. Rüyada jant görmenin olumsuz yorumu, rüya sahibinin çevresinde onu kıskanan ve çekemeyen insanların olduğu, her daim onun zayıflığını yakalamak istedikleri anlamına gelir.

Rüyada Kırık Jant Görmek

Rüyada kırık jant görmek, sanılanın aksine çok hayırlıdır. Kişinin deyim yerinde ise şeytanın bacağını kırması, şansının açılması ve güzel gelişmeler yaşaması ile tabir olunur. Rüyada kırık jant görmenin olumsu yorumu ise kişinin kalp kırıklığıdır. Kişinin yakın bir zamanda yaşadığı bir gönül meselesi yüzünden içine düştü bunalımlı hali ifade eder.

Rüyada Çelik Jant Görmek

Rüyada çelik jant görmek, çelik gibi sağlam yapıda bir insan olmaya, gücüyle her türlü başarıyı elde etmeye, maddi ve manevi varlığa işarettir.

Rüyada Siyah Jant Görmek

Rüyada siyah görmek, girişilen bir işten olumsuz sonuç almaya, hayal kırıklığına uğramaya işarettir.

Rüyada Araba Jantı Görmek

Rüyada araba jantı görmek, seyahat etmek, yeni yerler keşfetmek ve mutlu zaman geçirmek demektir. Bu rüyanın diğer anlamı da kişinin hayatında doğru yolda ilerlediği ve doğru kararlar vererek başarılı olduğudur.

​​​Rüyada Bisiklet Jantı görmek

Rüyada bisiklet jantı görmek, rüya sahibinin hayalperest bir insan olması, bu yüzden de duygularıyla hareket etmesi anlamına gelen bir rüyadır. Kişinin doğayı çok sevdiği, biraz kafa dinlemeye ihtiyacı olduğu ve hayatındaki işlere biraz mola verip dinlenmesi gerektiği ile tâbir olunur.

Rüyada Jant Kapağı Görmek

Rüyada jant kapağı görmek, bir meselenin sonlanması, kişinin hayrına sonuçlanması ve nihayete ermesi demektir. Bu sonuçla beraber konu tamamen kapanacak anlamına gelir. Bu olay gönül meselesi olabileceği gibi ticaret alanında bir konu da olabilir.

Rüyada Arabanın Jantının Kırılması

Rüyada arabanın jantının kırılması, sıkıntı veren bir meselenin patlak vermesi, bazı karışıklıklar çıkması, birtakım dedikodu, laf gibi durumların ortaya çıkarak can sıkıcı hale gelmesi ile yorumlanır. Rüya sahibinin herkesi kendi gibi sanmaması, güvendiği insanlara dikkat etmesi gerektiği ile ilgili uyarıcı bir rüyadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani