Rüyada “Rüyada İzlemek” Görmek

Rüyada İzlemek

Rüyada İzlemek, birçok şekilde tabir edilir. Rüyada izlediğini görmek, içinde bulunduğu tartışmalı durumdan geri çekilmek ve karışmamak ile yorumlanır. Rüyada bir şeyleri izlediğini gören kişi, duydukları karşısında sessiz kalır ve hiçbir şeye dahil olmaz. Rüyada izlemek ile alakalı alimlerin İslami açıklamaları şöyle olmuştur.

Rüyada İzlemek İslami Anlamı

Rüyada İzlemek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kişi, kendine güvenmeyen ve korkan kişidir demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada izlemeyi, meraklı ve dedikoducu kadın ile tabir etmiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında bir şey izleyen kişi, düşmanlık eden ve kötü niyetli kişidir. Yorumunu yapmıştır.

Rüyada Birini Gizlice İzlemek

Rüyada birini gizlice izlemek, plan yapmak ve pusu kurmak ile tabir edilir. Rüya sahibi, sevmediği insanlara karşı kötü şeyler planlar ve onlara zarar verir. Rüyada birini gizlice izlemek, meraklı ve fesat kişiler ile de tabir edilmektedir. Rüyasında birini gizlice izleyen kişi, hayatında olan kişilerden memnun değildir ve onlardan kurtulmak için bazı planlar yapacaktır.

Rüyada Film İzlemek

Rüyada film izlemek, hayal kurmak ile tabir edilir. Rüyasında film izlediğini gören kişi, gerçekçilikten uzak ve hayal dünyasında yaşayan kişidir. Rüyada film izlemek, beklemek ve ümit etmek ile de tabir edilmektedir. Rüyasında kalabalık bir ortamda film izlediğini gören kişi, inandığı şeylere destek olmaları için ailesine anlatacak ve onlardan destek alamayacaktır.

Rüyada Maç İzlemek

Rüyada maç izlemek, tartışma ve kavga ile tabir edilir. Rüyasında maç izleyen kişi, aile içinde huzursuzluğa neden olacak ve yaşanan tartışmalara karışmadan izleyecektir. Rüyada maç izlemek, çekişmek ve yarışmak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Televizyon İzlemek

Rüyada televizyon izlemek, sakin ve kendi halinde olan insanlar ile yorumlanır. Rüyasında televizyon izlediğini gören kişi, ne yaşar ise yaşasın sessizliğini koruyan kişidir. Rüyada televizyon izlemek, boş işler ve tembel kişiler ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Dizi İzlemek

Rüyada dizi izlemek, gözü yüksekte olan kişiler ile yorumlanır. Rüyasında dizi izlediğini gören kişi, adını duyurmak ve övülmek için planlar yapmaktadır. Rüyada dizi izleyen birini görmek, kötü işlere bulaşacak kişiye engel olmaya çalışmak ile tabir edilir.

Rüyada Video İzlemek

Rüyada video izlemek, hafıza zayıflığı ve beyin ile alakalı hastalıklar ile yorumlanır. Rüyasında video izlediğini gören kişi, her şeyi unutan ve bu durumdan dolayı zor zamanlar yaşayan kişidir. Rüyada birine video izletmek, paylaşmak ile tabir edilmektedir.

Rüyada Denizi İzlemek

Rüyada denizi izlemek, huzur ve sakinlik ile yorumlanır. Rüyasında deniz izlediğini gören kişi, hayatı ile ilgili güzel planlar yapan ve iyi niyetli kişidir. Rüyada deniz izlemek, sıkıntı ve borçlardan kurtulmak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kavga İzlemek

Rüyada kavga izlemek, insanların aralarını bozan ve kin tutan kişi ile yorumlanır. Rüyasında kavga izlediğini gören kişi, çıkacak olan tartışmaların sebebi olacak fakat kendini aklayacaktır. Rüyada kavga eden insanları izlemek, düşmanlık yapan akraba ile de tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani