Rüyada “Rüyada İtfaiye Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada İtfaiye Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada İtfaiye görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntı yaptığı, korktuğu bir konuda, yüreğine su serpecek olayların olması, içinin rahatlaması, kendini iyi hissetmesi olarak tabir olunur. Rüyada itfaiyeci olmak, belli bir zamandır süregelen bu olumsuz mesele, nihayet hayırlı bir şekilde sonuçlanacak ve rahat bir nefes alınacaktır.

Rüyada İtfaiye Görmek İslami Anlamı

Rüyada itfaiye görmek, Nablusi'(r.a)’ya göre kişinin başı sıkıştığında yardım isteyebileceği güzel insanlara sahip olması, iyi bir aileye ve çevreye sahip olması, güzel günler yaşaması, sağlıklı ve sıhhatli olması ile tabir olunur. Düşman olunan kimseler var ise uzlaşılacağını ve haklı çıkılacağını, bütün sıkıntının biteceğini işaret eder. Rüyada itfaiye görmenin psikolojik yorumu, kişinin manevi anlamda yardıma muhtaç durumda olması, yakınlarından bu anlamda yardım beklemesi demektir.

Rüyada İtfaiye Çağırmak

Rüyada itfaiye çağırmak, bir konuda yardıma ihtiyaç duymak, başın sıkışması ve zor durumda kalmak ile tabir edilir. Bu konu maddi olabileceği gibi manevi anlamda da olabilir.

Rüyada İtfaiye Merdiveni Görmek

Rüyada İtfaiye merdiveni görmek, kişinin çıkmazda olduğu, ancak bu durumdan nasıl kurtulacağını çok yakında bulacağı ve bu sayede tamamen sorunlarını aşacağı ile yorumlanır.

Rüyada İtfaiye Hortumu Görmek

Rüyada itfaiye hortumu görmek, zenginlik, mal ve mülk, bolluk ve bereket ile tabir edilir. Kişinin rızkının bol olacağı bir iş bulması ya da var olduğu işin de iyi seviyelere ulaşması demektir.

Rüyada İtfaiyeci Olmak

Rüyada itfaiyeci olmak, kişinin kendi gücünün ve kudretinin yerinde olması, bu sayede etrafına da çok faydalı olması ile tabir olunur. Herkesin yardımına koşan, zor durumda kalan herkesin de kendisini aradığı bir insan olması demektir.

Rüyada İtfaiye Binası Görmek

Rüyada itfaiye binası görmek, kişinin memuriyet alanında iyi yerlere gelmesi, terfi alması ya da tayin gibi bir durum yaşaması ile tabir edilir. Şayet kişi devlet sektöründe değilse bu anlamda sonuçlanacak hayırlı bir iş ile tabir edilir.

Rüyada İtfaiye Sesi Duymak

Rüyada itfaiye sesi duymak, kişinin çevresindeki insanların, kendisine her zaman yardım edecek hayırlı kişiler olması ve etrafındaki insanları doğru seçmesi, yalnız kalmayarak neşeli günler geçirmesi ile yorumlanır. Bu rüyanın diğer anlamı da rüya sahibi kişinin, uzun zamandır görmediği, özlediği bir kişi ile bir araya gelmesi, hasret gidermesi ve mutlu olması demektir.

Rüyada İtfaiye Eri Görmek

Rüyada itfaiyeci görmek, bekar kimseler için yeni birileriyle tanışıp izdivaç kurmaya işarettir. Evli kimseler için ise iş imkanı sağlayacak kişiler ile bir araya gelmek olarak tabir edilir.

Rüyada Yangın Söndürmek

Rüyada yangını söndürmek, bu zamana kadar kişiye acı veren bir meselenin artık sona ermesi, kişinin yaralarını saracak yeni olaylar ile karşılaşması, kendini iyi hissetmesi ve toparlaması olarak tabir edilir. Kişinin tamamen ferahlaması, yeni bir hayata başlaması, kötü meselenin bir daha hiç gündeme gelmemesi demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani