Rüyada “Rüyada İstavrit Görmek” Görmek

Rüyada İstavrit Görmek

Rüyada istavrit görmek, ferah dolu vakitlere, içten bir şekilde davranılan genç birine, uğraş vermeden kazanılan paraya, yüksek mevkilere ulaşılacağına, alın teri ile kazanılan paraya delalettir. Rüyada istavrit görmek, mutlu olunacağına, iyi bir gelire sahip olunacağına, servet ve şans içerisinde olunacağına yorumlanır.

Rüyada İstavrit Görmek İslami Anlamı

Kirmani (r.a) yorumu; rüyada istavrit balığı gören kişilerin kısmeti oldukça güzel açılacaktır. Rüyada istavrit yavrusu Kıraça görmek, kısa vakit içerisinde memnuniyetli bir haber alınacağına, var ise ilişkisinin yolunda gideceğinin anlamını taşır. Rüyada İstavrit Görmek, kimi zaman sağlığın tehlike altında olduğuna yorumlanır. Rüyada istavrit görmek, mutluluğu kaybetmeye ve düşmanlığını gizleyen, kötü niyetli biri tarafından kötülük görmeye delalettir.

Rüyada İstavrit Balığı Görmek

Rüyada istavrit balığı görmek, güzel zamanlara, zahmet olmadan kazanılmış olan paraya, yüksek makamlara ulaşılacağına yorumlanır. Aynı zamanda alın teri ile kazanılacak olan paraya, iyi gelirli bir işe, şöhrete sahip olunacağına, güzel haberler almaya yorumlanan bu rüya çeşidi, kimi zaman tam tersi ile de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Büyük İstavrit Balığı Görmek

Rüyada büyük istavrit balığı görmek, rüyayı gören kişilerin kısmetlerinin açılacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişiler, bekar ise oldukça güzel bir evlilik yapacaktır. Bu rüyayı gören kişiler evli ise evlilikleri çok güzel bir şekilde ilerleyecektir. Çalışan bireyler ise, işlerinde oldukça güzel gelişmeler içerisine olacaklardır.

Rüyada İstavrit Yemek

Rüyada istavrit yemek; mala gelecek olan artışa, huzura kavuşmaya, karmaşa içerisinden uzakta yaşayacağına, eli açık olan akrabaya düşkünlük içerisinden refaha kavuşmaya, imrenilen bir kazanç içerisinde olmaya, şana ve şöhrete sahip olmaya, verilen sözün yerine getirileceğine, emniyet içerisinde kalacağına, hak edilmiş olan güç sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada İstavrit Tutmak

Rüyada istavrit tutmak, verimli olan yatırımlar içerisinde olunacağına, beklenti içerisinde olan kişilerin beklentilerinin gerçekleşeceğine, yüksek mevkiye ulaşacağına, malların saf olacağına, yararlı uğraşlar içerisine gireceğine, huzura ermeye, helal paraya düşkünlükten sıyrılmaya, sıcakkanlı olan orta yaşlı birine, aydınlık geleceğe ve şana, üne ermeye işaret eder. Başka bir yorum ile, korkulan bir şeyin kişinin başına gelmesine, parasal sorunlara, iş nedeniyle geçim güçlüğüne, çözümü karışık bir sıkıntı ile karşılaşacağına işaret olarak sayılabilir.

Rüyada İstavrit Pişirmek

Rüyada istavrit balığı pişirmek, rüyayı gören bireyin, çalışma yaşamında ortaya konmuş olan ile, çok fazla miktarda emek vereceğine ve bunun karşılığında ise hakkı olan helal paranın verileceğine, aldığı para ile sıkıntı yapan borçlarını kapatan kişilerin, güzel bir nefes alacağına ve daha iyi çalışacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Canlı İstavrit Görmek

Rüyada canlı istavrit görmek, cömert biri ne, iyi olan sağlığını korumaya, güzel işlerde bulunacağına, çoklu kısmete, mühim güce, maddi olarak borcu olan bireyden kurtulmaya, şana ulaşmaya, zengin birine, kısa vakitte öğrenilecek memnun eden bir haber almaya, yararlı işler yapacağına yorumlanır. Olumsuz olarak yorumlanan bu rüya çeşidinde, hile biri ile tanışmaya, cahil olan yabancıya ve korkulan şeyin başa gelmesine işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani