Rüyada “Rüyada Issız Ada Görmek” Görmek

Rüyada Issız Ada Görmek

Rüyada ıssız ada görmek, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı olaylar sonrasında, bir süre yalnız kalması ile yorumlanır. Rüyada ıssız adada olmak, kişinin uzun uğraşlar sonucunda elde edeceği mutluluk ve başarı ile tabir edilir. Rüyada ıssız adada yaşayan insanların görülmesi, kalabalık bir toplantı ile tabir edilmektedir.

Rüyada Issız Ada Görmek İslami Anlamı

Rüyada görülen ıssız ada, İslami olarak alimler tarafından da yorumlanmıştır. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada ıssız bir adada kalmayı, terk edilmeye ve yalnız kalmaya yormuştur. İbni Sirin (r.a) Issız ada görmeyi, korkulara tabir etmiştir. Kirmani (r.a) Rüyada Issız Ada Görmek, tek başına kazanılan helal ve bol para ile tabir etmiştir. Rüyada Issız Ada Görmek, başka birinin adada mahsur kaldığını gören kişi, ailesine ve akrabalarına destek olmalıdır.

Rüyada Büyük Ada Görmek

Rüyada büyük ada görmek, itibar ve şeref sahibi yaşlı kişi ile tabir edilir. Rüyasında büyük ada gören kişi, yaşlı ama güçlü olan bir kişiden yardım ve destek alır. Rüyada büyük adada mahsur kalmak, üzüntü ve sıkıntı ile tabir edilir. Rüyasında birinin büyük bit adada kaldığını gören kişi, çevresindeki insanlara yardımcı olmalıdır.

Rüyada Küçük Ada Görmek

Rüyada küçük ada görmek, yaşanacak sorun ve sıkıntıların hemen biteceği ile yorumlanır. Küçük adada kaldığını gören kişi, çocuk sahibi olur. Küçük ada, toplu para, pay edilen miras ile de yorumlanmaktadır. Rüyasında, küçük bir adada insanların yaşadığını gören kişi, bir köye taşınır ve orada yaşar.

Rüyada Adada Mahsur Kalmak

Rüyada adada mahsur kalmak, korkulan işlerin başa gelmesine delalet eder. Rüya sahibi, yaşamaktan korktuğu şeyler ile karşı karşıya kalır ve bunun üstesinden gelir. Rüyada adada mahsur kalındığının görülmesi, zorla yapılan iş, memnuniyetsiz eş ve haram para ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Adaya Gitmek

Rüyada adaya gitmek, yolculuk yapılacağına delalet eder. Rüya sahibi tatil için başka yerlere gider ve kafasını dinler. Rüyada uçak ile bir adaya gitmek, aceleci kişiler ile tabir edilir. Rüyada ailesi ile birlikte adaya gittiğini gören kişi, başka bir şehire yerleşir ve orada kendine iyi bir iş bulur. Adaya gitmek, akraba ziyareti ile de tabir edilir.

Rüyada Adayı Su Basması

Rüyada adayı su basması, çaresizlik olarak tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişi çaresiz kalmıştır. Rüyada su basması, yaşanacak olan büyük kavgalar ile de yorumlanmaktadır. Rüyasında su basan adada kaldığını gören kişi, hayatı boyunca çalışarak geçinmek zorunda kalır ve fakir bir hayat yaşar.

Rüyada Adadan Kurtulmak

Rüyada adadan kurtulmak, çok güzel haberler alınacağı ile tabir edilir. Rüyasında mahsur kaldığı bir adadan kurtulduğunu gören kişi, tek başına sorunlarını çözer ve kimseye muhtaç olmaz. Rüyada başkalarının yardımı ile adadan kurtulduğunu gören kişi, ailesinden ve çevresinden yardım alır. Adadan kurtulmak, borçların bitmesi, hastalıkların şifa bulması ve evlenmek ile de tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani