Rüyada “Rüyada Islık Çalmak” Görmek

Rüyada Islık Çalmak

Rüyada ıslık çalmak, rüya yorumcularının genel görüşü çerçevesinden gelecek olan bir haber ile tabir olunmaktadır. Kimi yorumcular, iyi, müjdeli haber olarak yorumlarken; kimileri gelecek olan kötü habere yormuştur. Rüyada ıslık çalındığını duymak, ıslık ile herhangi bir melodi çalındığını duymak müjdeli haber ile yorumlanır.

Rüyada Islık Çalmak İslami Anlamı

Bazı alimlere göre ıslık çalmak iyiye yorumlanmaz. Zengin bir kişi rüyada ıslık çalındığını görürse bu durum ciddi bir mal kaybına, fakirliğe, harama bulaşmaya ve bunun sonucundan doğacak keder ve sıkıntılara yorumlanır.

Caferi Sadık(r.a) rüyada ıslık çalınmasını hayra yormaz. Çevrenizde bulunan art niyetli insanlara, huysuzluğa ve geçimsizliğe aynı zamanda fakirlik ve hastalığa işaret ettiğini belirtmiştir. Bir çok İslam alimine göre de rüyada ıslık çalmak hayırsız ve kötü kimselerle karşılaşıp onlardan dolayı bela ve musibetler yaşamaya dalalet eder. Uğursuzluk ve belalara da işaret etmektedir.

Rüyada Islık Sesi Duymak

Rüya sahibi eğer ıslık sesi duyarsa bu rüya pek hayra yorulmaz. Kapıda olan mutsuz günlere ve bazı sıkıntılardan dolayı elinin kolunun bağlanacağına işaret eder. Bu sıkıntılardan sonra da kimseden destek görmeyeceğine de dalalet etmektedir. Aynı zamanda bazı dedikoducu kimselerin çevresinde olduğunu göstermektedir. Bu sebeple bu rüya aslında ilahi bir uyarı niteliğindedir.

Rüyada Düdük Çalmak

Bu rüya hayırlı bir rüyadır. Müjdeli bir habere delalet ederken beklenen bir iş varsa neticelenecektir. Sıkıntılar sona erecek ve iyi günler kapıyı çalacaktır. Birçok alim zat rüyada düdük çalmayı iyiye yormuştur. Rüyayı gören kişi artık kendi geçimini sağlayacak güce ulaşacak, tüm sıkıntılardan kurtulacaktır. Çok güzel gelişmeler yaşanacağına da işaret eder.

Rüyada Islık Çalan Birini Görmek

Rüyada ıslık çalan birini görmek güzel bir hayat süreceğine, zenginlik içinde yaşanacağına işaret eder. Rüyayı gören borçluysa borcundan kurtulur, hastaysa şifa bulur, bekârsa evlenir, zenginse malına mal katar ve daha da zenginleşir. Çevresinde kıskanılan kişi olacağına da yorumlanır. Ancak sahip olduklarının kıymetini bilmesi gerektiğine dair de bir ilahi uyarı niteliği taşır.

Rüyada Islık Çalmaya Çalışmak

Bu rüya iyi günlerin kapıda olduğuna yorumlanır. Fakir kimseleri doyuracağına, hayırlar işleneceğine ve Allah’ın rızasını kazanacağına yorumlanır. Bu sebeple malına mal katacağına ve daha büyük zenginliklere ulaşılacağına da işaret eder.

Rüyada Islık Çalamamak

Bu rüya elindeki tüm varlığını kaybetmeye, haram yola bulaşmaya ve bir takım kötü insanlarla karşılaşmaya tabir olunur. Rüyada ıslık çalmaya çalıştığı halde becerememek tüm girdiği haram yoldan dolayı mal varlığını kaybetmeye yorumlanır. Islık öttüren kişi ise bir takım tekin olmayan işlere girebilir. Bu sebeple de bir takım kötü durumlarla karşılaşabilir.

Rüyada Islık Öttürmek

Rüyada ıslık öttüren kişi, eğer biriyle ortak olacak ya da bir iş kuracaksa bir kere daha düşünmelidir. Kötü kimselerle karşılaşmaya ve elindekileri kaybetmeye tabir olunur. Aynı zamanda yaklaşmakta olan uğursuzluğu da haber vermektedir. Her anlamda bu rüya iyi ya da kötü habere yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani